Donanım

Burcu Esmersoy ve Zaytung üniversite öğrencileriyle “Hayatı Yogala”dı

Lenovo, Üniversitelilerle Buluşuyor!

Burcu Esmersoy ve Zaytung üniversite öğrencileriyle “Hayatı Yogala”dı

Dünyaca ünlü aktör Ashton Kutcher tarafından tasarlanan ve 18 saat pil ömrü ile priz arama derdine son veren Lenovo Yoga, yenilikçi dizaynı ve yüksek performansı ile hayat kolaylaştırıyor. 360 derece katlanabilen Yoga dizüstü bilgisayar ve küçük ayakçığı ile kılıfsız ayakta durabilen Yoga Tablet, yoğun tempoda bile her anımızda bize eşlik etmeyi başarabiliyor.

1415803839_lenovo-laptop-convertible-yoga-2-pro-orange-front-1.jpg

İşte bu esnekliği ile ilham veren Lenovo Yoga, hayatı nasıl yaşamak istersen sana öyle eşlik ediyor ve seni “Hayatı Yogala” maya davet ediyor.  

Reklam kampanyasında Holllywood yıldızı Ashton Kutcher’ın şekilden şekle girdiği Lenovo Yoga için Türkiye’de başlayan “Hayatı Yogala” yarışmasının jüri üyeleri Burcu Esmersoy, Zaytung’un kurucusu Hakan Bilginer ve ünlü eski futbolcu Pascal Nouma.

1415803664_lenovoburcu7.jpg

15 ilde 34 üniversitede gençlerle buluşacak olan “Hayatı Yogala” etkinliklerinin ikincisi İstanbul Okan Üniversitesi’nde gerçekleşti. Burcu Esmersoy ve Hakan Bilginer’in de konuk olduğu etkinlikte öğrenciler Yoga ürünleri ile kamera karşısına geçip birbirinden renkli pozlara imza attılar.

Esmersoy, Ashton Kutcher’ın geçtiğimiz ay rol aldığı ve birbirinden komik reklamların yer aldığı özel gösterimi de sundu.

1415803751_lenovoburcu4.jpg

Burcu Esmersoy’a büyük ilgi gösteren üniversiteliler, güzel yıldızdan imza almak ve selfie çektirmek için birbirleriyle yarıştılar. Üniversite öğrencileriyle her fırsatta bir araya gelmekten büyük keyif aldığını belirten Esmersoy “Hayatı Yogala” kampanyasını da çok eğlenceli bulduğunu söyledi. Teknolojiyi sevdiğini ve iyi bir kullanıcı olduğunu belirtti.

POZUNU VER 3 ARKADAŞINLA BİRLİKTE YOGA TABLETİ KAP

“Hayatı Yogala” yarışmasının jüri üyesi olan Burcu Esmersoy, Pascal Nouma ve Hakan Bilginer ile birlikte, Lenovo Yoga ürünleri ile en yaratıcı pozu veren üniversiteliyi seçiyor. Kampüs’te çektirdiği ve http://hayatiyogala.com/ internet adresine yüklediği fotoğrafla yarışmaya katılan herkes, 3 arkadaşının da adını veriyor. Yarışmayı kazanan kişi ile birlikte adını verdiği 3 arkadaşı da Yoga tablet kazanıyor. Kampüste poz vermeyenler de aynı imkanlarla internet sitesi üzerinden yarışmaya katılabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.