Çift 13.3 inç ekranıyla karşınızda ASUS TaichiTM 31

Basın Bülteni: Sırt sırta vermiş iki Full HD ekranıyla tablet bilgisayarların esnekliğini ve dizüstü bilgisayarların özellik ve performansını birleştiren yenilikçi bir Ultrabook.

Çift 13.3 inç ekranıyla karşınızda ASUS TaichiTM 31

ASUS, tablet bilgisayarların esnekliğine ek olarak dizüstü bilgisayarların performans ve özelliklerine sahip olan 13.3 inçlik çift ekranlı, şık tasarımlı UltrabookTM modeli TaichiTM 31’i Türk kullanıcıların beğenisine sunuyor. ASUS Taichi TM 31, farklı Intel® CoreTM işlemci seçenekleriyle 2012 Ekim’inde kullanıcılarla buluşan 11.6 inçlik ASUS Taichi™ 21’e daha büyük ekranlı bir alternatif olarak geliyor.

1366639670_babxu76ciaevls.jpg

Farklı kullanımlar için çift ekran

ASUS TaichiTM 31, sırt sırta vermiş iki Full HD ekranıyla Windows 8 işletim sistemli bir tabletin en iyi yönlerini ve UltrabookTM performansını şık bir tasarımda birleştiriyor. 11.6 inçlik ASUS Taichi™ 21’in ç arpıcı siyah tasarımının ve ince yapısının kullanıldığı ASUS TaichiTM 31, yenilikçilikte olduğu kadar şıklıkta da iddialı ve tüm işlerinizi kolaylaştıracak birçok özellikle birlikte geliyor.

1366639685_asus-taichi-review-accessories.jpg

ASUS Taichi™ 31, kapağı kapatıldığında güçlü Intel® Core™ i7 veya i5işlemcili ve çok hızlı SSD depolama birimine sahip yüksek performanslı bir tablete dönüşüyor. 10 noktadan çoklu dokunma desteğiyle çizilmelere dayanıklı ekran ile Windows 8 işletim sistemi kolayca ve sezgisel olarak kullanılabilirken Taichi TM 31 ile birlikte sunulan basınç hassasiyetli stylus kalemle kendi el yazınızla notlar alabilir, dokümanlar üzerinde düzeltmeler yapabilir ve eskiz çizimleri yapabilirsiniz.

1366639716_20120606asustaichi1.jpg

ASUS Taichi™ 31, kapağı açıldığında üç farklı kullanım sunuyor. Kapak içindeki ekran ile kullanıldığında rahat kullanımlı ve arka aydınlatmalı klavyenin yanı sıra Windows 8 komutlarını tam destekleyen ve geniş yüzeyli touchpad’iyle güçlü bir Ultrabook TM olarak kullanılabiliyor. Ayrıca iki ekranı aynı anda genişletilmiş masaüstü ve çoğaltılmış masaüstü modlarında kullanarak estetikten uzak harici bir monitör veya hantal bir projektöre gerek kalmadan sunumlarınızı veya videolarınızı başkalarıyla kolayca paylaşabilirsiniz.

1366639729_20120606asustaichi4-1.jpg

Göz alıcı görüntüler ve şaşırtıcı ses kalitesi

ASUS Taichi™ 31 hangi modda kullanılırsa kullanılsın IPS teknolojisiyle üretilen çift Full HD ekran, canlı renklere sahip üstün netlik ve 178 derecelik izleme açısı sunuyor. Intel® WiDi ile çift bant Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 ile yüksek performanslı kablosuz bağlanabilirlik seçenekleri sunulurken USB 3.0 yuvaları, en yeni teknolojiye sahip hızlı harici depolama aygıtları için tam uyumluluk ve mobil cihazlar için hızlı şarj imkanı sağlıyor.

ASUS Taichi™ 31’de bulunan ve Bang & Olufsen ICEpower® ile birlikte geliştirilen ASUS SonicMaster teknolojisi tüm içeriklerde mükemmel ses kalitesi sunuyor. ASUS Taichi™ 31 ayrıca 1080p Full HD video kaydı yapabilen, 5 megapiksellik, otomatik odaklamalı bir arka kameraya ve 720p HD video kaydı yapabilen ön kameraya sahip. Video görüşmelerinizde kristal netliğinde ses sunan gürültü engelleme özellikli sıralı mikrofon da Taichi™ 31’de bulunan yeni teknolojilerden biri. ASUS Super Hybrid Engine II teknolojisi, Wi-Fi üzerinden web kullanımında dahi size yedi saate kadar pil ömrü sunar.

Ödüllü tasarım

ASUS Taichi™, satışa sunulduğu 2012 Ekim’inden bu yana birçok ödüle layık görüldü. CES Innovations Award 2013 jürisi, ASUS Taichi™’in çarpıcı tasarımından ve mobil PC’lere tamamen farklı yaklaşımından etkilenirken iF Design Award 2013 komitesi de yenilikçi tasarımının arkasındaki vizyonu ödüle layık gördü. ASUS Taichi™ ayrıca Good Design Awards 2012’de verimlilik ve eğlenceyi yeni bir boyuta taşıyarak çığır açan tasarımıyla prestijli G Mark ödülünü aldı.