Çocuklar için en iyi 10 Elektrikli Araba! Özellikleri çok çılgın! - Page 1

Araba sürmek çoğu insan için rahatlatıcı ve keyifli bir deneyimdir ve bazılarımız çok genç yaştan itibaren gerçek bir avantaj elde etmiştir. Çocukken babamın beni kucağına alıp araba kullanıyormuş gibi yapmama izin verdiğini hatırlıyorum... Ah, eski güzel günler!

Çocuklar için en iyi 10 Elektrikli Araba! Özellikleri çok çılgın! - Page 2

Neyse ki, son birkaç yılda işler çok gelişti. Üreticiler, küçük insanlar için güvenli elektrikli arabalar üretmeye başladılar , böylece çevre dostu olurken araba kullanmayı öğrenebildiler. Araba kullanmak sadece oyun gibi eğlenceli değil, aynı zamanda çocukların sosyal ve motor becerilerini ve bağımsızlıklarını geliştirir. Alabilecekleri keyif saatlerinden bahsetmiyorum bile!


İşte bugün çocuklar için piyasadaki en popüler ve en havalı elektrikli arabalardan bazıları!


Özellikleri yetişkinleri bile heyecanlandırabilir!

Çocuklar için en iyi 10 Elektrikli Araba! Özellikleri çok çılgın! - Page 3

10. Lamborghini Aventador SV Ride-On Sports Car


3-8 yaş arası çocuklar için en uygun olan bu lüks spor araba, küçük çocuğunuza hız konusunda kesinlikle bir zevk verecektir. Saatte 3,7 mil hıza çıkabilir ve yolda sürmek için listemizdeki en iyi araçlardan biridir.


Çocuğunuz kabinden kendi başına yönlendirebilir veya bir yetişkin uzaktan kumanda ile kontrol edebilir. Aynı zamanda gerçek deneyimi yaşayabilmeleri için bilinen Lamborghini makaslı kapılara da sahiptir. Taşıyabileceği maksimum ağırlık 66 lb'dir, bu yüzden buna dikkat edin.

Çocuklar için en iyi 10 Elektrikli Araba! Özellikleri çok çılgın! - Page 4

9. Best Choice Go Kart Racer Ride-On Car


Bu, küçük cesaret-şeytan maceracı tipi için tasarlanmıştır. Çocuğunuza gerçek bir yarış deneyimi yaşatan bir ayak pedalı hızlandırıcısı ve ayarlanabilir bir direksiyon simidi ile çalıştırılır.


Saatte 1,5 ila 2,8 mil hıza çıkıyor ve tasarımının küçük yarışçıları memnun edeceği kesin.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.