Kindle serisi tabletler ile sektörde büyük bir pazar payına sahip olan Amazon, çocuklar için özelleştirilmiş bir Kindle Fire HD modeline sahip. Yaklaşık 5000 adet çocuk kitabı, dayanıklı gövde ve çocukların oyun-okuma zamanlarını ayarlabileceğiniz bir uygulamayla birlikte bu tablet en iyi alternatiflerden bir tanesi.

Fuhu markası direkt olarak çocuklara okuma alışkanlığını kazandırmak üzerine tabletler üretiyor. Firmanın güncel modellerinden bir tanesi ise Nabi Elev-8 modeli. Tablet Android işletim sistemine sahip. İçerisinde 300.000’den fazla matematik problemi, yine çok sayıda kitap ve öğretici video ile geliyor.

LeapFrog LeapPad isimli cihaz ise işi biraz daha ciddiye almış durumda. Kendi işletim sistemini kullanan tablet, tamamen çocuklara yönelik bir arayüze ve tasarımsal detaylara sahip. Tabletin kendi işletim sistemiyle birlikte yaklaşık 1000 adet uygulamaya erişebiliyorsunuz. Uygulamaların tamamı eğitici ve bu sistem dışarıya kapalı. Oyunlar, kitaplar, videolar ve ders uygulamaları. Hepsi çocuğunuz için.

Bu özel seri Galaxy Tab S2, donanımsal olarak standart versiyon ile tamamen aynı. Tableti özel kılan detay içerisindeki uygulama. The Barnes and Noble Nood sürümü ile binlerce eğitici ve öğretici çocuk kitabına erişebiliyorsunuz. Tamamen kitap okumaya yönelik olan bu tablette çocuk kitaplarının haricinde yetişkinlere yönelik romanlar da bulunuyor. Çocuğunuza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için tercih edilebilir bir alternatif.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.