Donanım

Daha büyük iPad ve iPhone ister misiniz?

Apple daha büyük ekranlı iPad ve iPhone modelleri üzerinde çalışıyor.

Daha büyük iPad ve iPhone ister misiniz?

WSJ tarafından yayınlanan son rapora göre, Apple daha büyük bir ekran ile bir iPad test ediyor. Habere göre şirket 13 inç ekran özelliğine sahip bir iPad üzerinde çalışıyor ve yine aynı söylentiye göre daha büyük bir ekran iPhone modeli içinde çalışmalarını başlattı.

Raporda Apple'ın çalışmalarını başlattığı daha büyük ekranlı iPhone modelinin 4,7 inç ve 5,7 inç arası olduğu söyleniyor. Tabii ki cihazlar henüz test aşamasında çalışıyor olması Apple’ın bu modelleri hemen çıkaracağı anlamına gelmiyor.

1374476300_ipad-mini1.jpg

Tedarikçilerden alınan bilgilere dayanarak yapılan habere göre Apple, son zamanlarda 4 inçten daha büyük prototip akıllı telefon ekranı ve aynı zamanda 13 inç tablet ekranı sipariş etmiş. Bakalım bu söylentiler ne kadar doğru çıkacak. Siz ne dersiniz, daha büyük ekranlı bir iPad ve iPhone ister misiniz?

Şirketin, önümüzdeki Eylül ayında muhtemelen iPhone 5 ile aynı ekran genişliğinde 4 inç yeni iPhone modelini tanıtması bekleniyor.

Yorumlar
Misafir
iphone ne zaman telefonda 5 inç ekrana gider o zaman tüm zaman ların satış rekorunu bekleyin iphone dan. şahsen 5 inç olmadıktan sonra iphone almayı düşünmüyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.