Donanım

Datalogic barkod okuyucu portföyünün en yenisi Cobalto CO5300 tanıttı

Tarz sahibi tasarımı, muhteşem ergonomi ve yüksek performanslı barkod okuma özelliği parmaklarınızın ucunda.

Datalogic barkod okuyucu portföyünün en yenisi Cobalto CO5300 tanıttı

Otomatik veri alma ve endüstriyel otomasyon pazarlarında dünya lideri ve aynı zamanda barkod okuyucu, mobil bilgisayar, sensör, görüş ve lazer markalama ekipmanları sektörünün dünya klasmanındaki üreticisi olan Datalogicbarkod okuyucu ürün portföyünü yeni Cobalto™ CO5300 çok yönlü yüksek performanslı lazer okuyucu ile genişletti.

Cobalto okuyucu şık, kompakt ve ergonomik bir kasaya sahip. Okuyucunun parlak mavi ışık halkasıyla çevrili okuma paneli, okuma gerçekleştiğinde kendiliğinden yeşile dönüyor ve size işlemin tamamlandığı mesajını veriyor. Aynı zamanda yüksek kalitedeki polifonik hoparlörü sayesinde okuma gerçekleştiğinde “zil” sesi veya belirlenecek başka bir ses çıkarmak üzere ayarlanabiliyor.

Ürünün üst kısımdaki ergonomik ve kapasitif “SCAN” butonu, tek yönlü okuma özelliğini aktif hale getirerek yanlardaki lastik tutacaklar ve 30° döndürülebilir okuyucu başlığı sayesinde daha büyük ve hacimli ürünlerin okumak için el okuyucusu olarak da kullanılabiliyor.

1414410190_cobaltogorsel2.jpg

Datalogic ADC CEO ve Başkanı Bill Parnell şöyle konuşuyor: “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman ön plana alarak onlara farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan en iyi okuyucu çözümlerini sunmak için çalışıyoruz. Cobalto’nun tasarımı ve geliştirilme sürecinde çekici bir tasarımla yüksek performanslı teknoloji bir araya getirildi. Müşterilerimizin bu yüksek performanslı, şık ve özellikli okuyucu ile en yüksek verimi elde edeceklerine şüphemiz yok.”

Datalogic’in, dünya çapında lider bir toplam çözüm sağlayıcı olduğuna dikkat çeken Datalogic ADC Türkiye Ülke Müdürü Argun Erşen, “Piyasanın en hızlı 1D okuma hızı ve hareket toleransını sağlayan Cobalto böylece en iyi verimi sunmanın yanı sıra randımanlı veri toplamak için de en iyi seçeneği oluşturuyor. Cobalto okuyucu tüm market, mağaza ve alışveriş merkezlerinde en ideal çözümü sağlarken, belgelerin, zarfların ve kurye için küçük paketlerin manuel okunması için de ofis otomasyon uygulamaları sunuyor.” dedi.

1414410203_cobaltogorsel1.jpg

Yeni Cobalto okuyucu üstün 1D okuma performansının yanı sıra 20 farklı çizgisel hattan oluşan çok yönlü okuma özelliği sayesinde saniyede 1500 okuma yapabiliyor. Çok yönlü okuma sayesinde operatör barkodu herhangi bir yönde tutabiliyor, böylece satış noktasındaki okuma işleminin verimliliği artıyor.

Ürünün diğer özellikleri arasında perakendede en sık kullanılan barkodlara uygun en kısa ve yakın mesafeden 27,5 cm’ye kadar çıkabilen etkileyici alan derinliği bulunuyor. Cobalto’nun sağlamlığı, son teknoloji ürünü mekanik ve elektronik parçalarının kullanımıyla artırılmış. Üç yıllık standart fabrika garantisi ve 1,2 metreye kadar düşmelere dayanıklı olması ürüne yapılacak yatırımın en önemli sigortaları. En çok kullanılan tüm yazar kasaları destekleyen ürünü yalnızca tek bir okumayla yapılandırarak ambalajından çıkar çıkmaz kullanmaya başlayabilirsiniz. Cobalto, programlama etiketi okutularak ve uygun kablo bağlantısı gerçekleştirilerek, bağlandığı sunucuya göre otomaitk olarak yapılanıyor. Aynı zamanda Checkpoint® Systems EAS uyumlu modeli de mevcut.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.