Donanım

Dev marka 450 TL’ye sattığı kablosuz kulaklığı 74 TL’ye düşürdü!

Şu sıralar yeni bir kulaküstü kablosuz kulaklık modeli almayı düşünüyorsanız sizlere muazzam bir haberimiz var.

Dev marka 450 TL’ye sattığı kablosuz kulaklığı 74 TL’ye düşürdü!

Kablosuz kulaklıklar artık trend olmuş durumda. Özellikle de son dönemde kablosuz kulaküstü kulaklıklara karşı yoğun bir ilgi var. Genelde bu kulaklıkların biraz pahalı olduğu doğru. Fakat ucuz modeller de yok değil.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kablosuz kulaklıklara olan talep de artmış durumda. Hatta artık bazı telefon üreticileri, telefon kutusunda dahi kablosuz kulaklığa yer verir oldu. Bunun dışında telefon içeriğinde kulaklığa yer vermeyen üreticilerin sayısı da bir hayli fazla.

Neyse ki artık çok uygun fiyatlara kablosuz kulaklıklar edinmek mümkün. Hatta doğru zamanı beklediğinizde normalin çok altı fiyatlara da kablosuz kulaklıklar almanız mümkün oluyor.

Dev marka 450 TL’ye sattığı kablosuz kulaklığı 74 TL’ye düşürdü! - Resim : 1

Şu sıralar televizyon reklamlarında da pek çok e-ticaret sitesinin elektronik ürünlerde önemli indirimlere gittiklerini görüyoruz. Eğer doğru zamanda doğru adrese bakarsanız hayli uygun fiyatlara kablosuz kulaklık satın alabiliyorsunuz.

Bugün sizler için önereceğimiz ürün ise kulaklık sektöründeki önemli isimlerden biri olan Checkmate’in P47 modeli. Normal şartlarda bu modeli 100 TL’nin altına fiyatlara satın almanız çok da mümkün değil. Çünkü 100 TL altına bırakın kablosuz kulaklığı, kablolu kulaklık bulmanız bile hayli zor olabiliyor.

Chechmate P47 kablosuz kulaklık ile telefonunuzdan muazzam bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Bunun haricinde cihazın üzerinde yer alan microSD kart yuvası sayesinde, telefon ya da benzeri bir cihaza bağlanmadan da şarkılarınızı direkt olarak dinleyebilirsiniz.

Bu kulaklığın fiyatı kısa süreliğine 74 TL’ye kadar düşmüş durumda. Eğer yeni bir kablosuz kulaklığa ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Şunu da belirtelim. Kulaklığın stoklarının tükenme ihtimali mevcut. O yüzden tıkladığınızda ürün stokları tamamen tükenmiş olabilir.

Yorumlar
Uğur
Yahu resimde Huawei var siz artık kaç para aldıysanız dandirik bir markayı paylaşmışsiniz. Yalan görsel bari paylaşmayın
Cevapla
Storm
Rezilsiniz
Cevapla
Necati
Ya bu kadarmı saçma sapan haber yapan bir mecra olur🤬
Cevapla
Uğur
Bu kulaklık küçük, çocuklar için ancak. Ayrıca P47 eklenmiş olarak farklı marka isimler mevcut. Hayatta 450 TL etmez
Cevapla
Nakault
Çöp resmen bozuk kulaklıkları kakalıyorlar yorumlara bakın anlarsınız zaten.Bunlarda reklam primi alıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.