Donanım

Dev marka AirPods 2 benzeri kulaklığını 400 TL’den 89 TL’ye düşürdü

Artık telefon kutularından bile kablolu kulaklık çıkmıyor. Eğer yeni bir kulaklığa ihtiyacınız varsa sizlere AirPods 2 benzeri müthiş bir önerimiz var. İşte detaylar.

Dev marka AirPods 2 benzeri kulaklığını 400 TL’den 89 TL’ye düşürdü

Güncellendi... Teknolojinin hızla gelişmesi kablosuz kulaklıklara erişimi kolaylaştırdı. Birkaç sene öncesinde en ucuz kablosuz kulaklık için bile ufak bir serveti gözden çıkarmak zorundaydık. Şimdilerde ise 100 TL altına dahi oldukça kaliteli kulaklıklar almamız mümkün.

Şunu kabul etmemiz gerekiyor. Artık kablolu kulaklıkların devri kapanmış durumda. Zaten ses teknolojileri sektöründeki pek çok firma, kablolu kulaklık üretimini bırakmış durumda. Genel eğilimin artık kablosuz kulaklıklar üzerine kurulu olduğunu söyleyebiliriz.

Peki 100 TL altına gerçekten kaliteli bir kablosuz kulaklık almamız mümkün mü?

Dev marka AirPods 2 benzeri kulaklığını 400 TL’den 89 TL’ye düşürdü

Bilindiği üzere piyasada pek çok kablosuz kulaklık bulunuyor. Genel olarak kullanıcılar AirPods benzeri klon ürünleri de tercih ediyorlar. Elbette bu ürünlerin de kendi aralarında kalite sıralaması mevcut.

Bugün size önereceğimiz TrkTech imzası taşıyan AirPods 2 klonu normalde 400 TL’ye yakın fiyatlardan satılıyordu. Lakin bu kulaklığın fiyatı şimdilerde 89 TL’ye kadar düşmüş durumda.

Şimdiye kadar pek çok e-ticaret sitesinde en çok satan AirPods 2 klonu olan bu kulaklık genel anlamda kullanıcılarını memnun etmeyi başarmış durumda.

Dilerseniz ürünün indirimli satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada ürünün stoklarla sınırlı olduğunu sizlere hatırlatalım.

Yorumlar
Xaomi Mi 11 Ultra Tekrar Çıkarın Lütfen
Xaomi mi 11 ultra lütfen çıkarın
Cevapla
Murat
İnsanları kandirmayin
Cevapla
topik
zaten onun max fiyatı 100 tl siizn burda insanları kandırmanız iyi değil
Cevapla
Bruuh
Cok dev markaymis
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.