Donanım

Dikkat edin bozulmasın!

Bu cihazlar bozulmaya gelmiyor

Dikkat edin bozulmasın!

Apple geçtiğimiz ay iMac mini ve yeni nesil iMac cihazını duyurdu. LCD ekran teknolojisinde belli bir yerde duran Apple ürünleri genel olarak zor tamir edilme ünvanını elden bırakmıyor. iMac'ler için de bu geçerli.

Yeni iMac'lerin içini merak ediyorsanız ya da bozulan bir cihazı tamir etmeyi düşünürseniz, bunu yapmanız neredeyse imkansız. LCD ekran ile cam güzeyi birbirinden ayırmanız için ateşli silahlar bile kar etmedi.

1354547610_apple-imac-ifixt-teardown-620x465.jpg
iMac'lerde tamir edilme oranı %30'ken Mac Mini'lerde bu oran %80 olabiliyor. Apple MacBook'larda da aynı politikayı izliyor. Apple bu konuda cihazlarının sağlamlığı konusunda iddiasını kanıtlıyor olabilir ancak cihazların zor tamir edilmesi de bozulduğu zaman yenisini alma konusunda kullanıcıları zorluyor gibi görünüyor.

Yorumlar
tansu
Evinden,İşyerinden Serbest Zamanlı Çalışıp Ek Kazanç İsteyen Herkes Bu İş Fırsatı Mutlaka İncelemelisin. Mevcut Bir İşi Olup İşini Büyütmek İsteyen Arkadaşlar Mutlaka Ama Mutlaka İncemelisiniz. İnternet Üzerinde Yapılan Detaylı İş Tanımları Hergün 15:00 ve 21:00 Saatlerinde Yapılmaktadır. Aşağıdaki adresten toplantıya katılabilirsiniz http://tinyurl.com/hemenn-kazan
Cevapla
coco
başlık kullan bozulunca at olmalıydı. kullanıcıyı düşünse böyle dandik telefonları zaten sunmazdı. amaç tamamen milletin parasını sömürmek. aman boşver alan enayiler düşünsün. :)))
Cevapla
Misafir
başlık tam olmamış gibi :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.