Dizüstü bilgisayarınızı, telefonunuzu ve tabletinizi aynı anda şarj eden adaptör - Page 1

Hele bir de tableti varsa o iş çığrından çıkar. En az 3lü uzatma prizleri aramaya kalkmak zorunda kalırız. (Tabletiniz ve telefonunuzu bilgisayara bağlayarak da şarj edebilirsiniz ama yavaş şarj durumundan dolayı o da ayrı bir dert oluyor malesef.)

Dizüstü bilgisayarınızı, telefonunuzu ve tabletinizi aynı anda şarj eden adaptör - Page 2

İşte şimdi Zolt isimli firma bu dertlerinize derman olacak bir adaptör üretti. Adı Zolt Laptop Charger Plus olan adaptör 3'ü 1 arada bir adaptör tipi olarak karşımıza çıkıyor. Yani haberimizin başlığında belirttiğimiz gibi tek bir adaptör üzerinden hem dizüstü bilgisayarınızı, hem de üzerindeki fazladan 2 adet usb girişiyle telefon ve tabletlerinizi (ya da usb ile şarj özelliği olan herhangi bir cihazınızı) şarj edebilme özelliğine sahip.

Dizüstü bilgisayarınızı, telefonunuzu ve tabletinizi aynı anda şarj eden adaptör - Page 3

Özellikle dizüstü bilgisayar kullanan kişilerin dert yandığı bir problemdir kablo kalabalığı. Çünkü masaüstünde daha fazla kablo olsa da bulunduğu masanın arkasına gizlendiği için toplamanız gerekmedikçe çok sorun yaratmaz, fakat dizüstü bilgisayarı kullanan kesim -hatta bataryası ömrünü bitirmişse eğer- kablonun yeteceği mesafelerde takılmak zorundadır. Hatta artık akıllı telefonları da sık sık şarj etmek gerektiği için, şarj edecek bir priz boşluğu da bulmaları gerekir.

Dizüstü bilgisayarınızı, telefonunuzu ve tabletinizi aynı anda şarj eden adaptör - Page 4

Dünyanın en küçük adaptörü olarak lanse edilen Zolt, cebinize sığabilecek kadar küçük bir boyutta ve tasarımsal olarak da hoş görünen bir cihaz olarak görünmekte.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.