Dolce & Gabbana, defilesinde mankenler yerine drone kullandı!

Ünlü moda firması Dolce & Gabbana, son defilesinde ilginç bir olaya imza attı. Dolce & Gabbana, mankenler yerine defilesinde drone'ları kullandı.

Dolce & Gabbana, defilesinde mankenler yerine drone kullandı!

1985 yılında kurulan Dolce & Gabbana, bugüne kadar üretmiş olduğu lüks kıyafet, ayakkabı, çanta, güneş gözlüğü, saat ve parfümler ile ünlülerin vazgeçilmez markaları arasında yer almayı başarmıştı.

Her defilesi olay olan Dolce & Gabbana, Milano Moda Haftası'nda teknoloji dünyasını yakından ilgilendiren bir olaya imza attı. D&G, ünlü mankenler yerine defilesinde Drone'lara yer verdi.

Podyuma çıkan Drone'lar, Dolce & Gabbana'nın 2018-2019 Sonbahar-Kış kreasyonuna ait çantaları sergiledi. Ancak defileden önce D&G yetkililerinin katılımcılara bir uyarısı oldu.

Dolce & Gabbana, defilesinde mankenler yerine drone kullandı! - Resim : 1

D&G yetkilileri, katılımcılardan; kablosuz ağ erişimlerini ve kişisel erişim noktalarını kesmelerini rica etti. Olası bir sinyal karışması veya Drone'lara müdahalenin önüne geçmesi için telep edilen bu istek, drone teknolojisinin güvenlik konusunda daha önünde çok yolun olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.