Donanım

Dünya devi robot süpürge fiyatını düşürdü! Bu fiyatı bir daha bulamazsınız!

Türkiye’deki ürün yelpazesini günden güne arttıran TCL robot süpürge modelinin fiyatında indirime gitti. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Dünya devi robot süpürge fiyatını düşürdü! Bu fiyatı bir daha bulamazsınız!

Son dönemde robot süpürgeler iyiden iyiye popüler olmaya başladı. Xiaomi’nin önünü açtığı bu pazarda şu sıralar onlarca marka bulunuyor. Genel olarak noname olarak adlandırılan tanınmamış markaların ürünleri düşük fiyatlardan satılıyor olsa da tanınmış markaların fiyat baremi 4000 TL’lerden başlıyor.

Elbette şu sıralar farklı e-ticaret sitelerinde muazzam kampanyalar olduğunu söyleyebiliriz. Önemli olan bu kampanyaları kaçırmamak.

Türkiye’de son dönemde öne çıkan markalardan birisi de TCL. Akıllı telefondan, televizyona kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan TCL, robot süpürge modellerini de ülkemizde satışa sundu. Satışa sunulan modellerden birisi de Sweeva2000 robot süpürge.

Akıllı telefondan kontrol imkanı sağlayan bu robot süpürge ile oturduğunuz yerden evinizin dilediğiniz bölümünü süpürtebiliyorsunuz. İleri düşme ve çarpma önleme sensörü, manyetik bandı ayarlayarak girilmez bölgeyi özelleştirme, yıkanabilir HEPA filtre ile alerjenleri ve tozu azaltma, Alexa ve Google Asistan ile ses kontrolü, TCL Home uygulamasıyla uzaktan kontrol ve programlama ve Tek şarjla 150 dakika çalışma süresi gibi özellikler sunan bu robot süpürge şu anda uygun bir fiyatla satışa sunulmuş durumda.

Elbette dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. Stok sayısı 5’ten az olduğu için siz tıkladığınızda ürün çoktan tükenmiş olabilir ya da fiyatı değişmiş olabilir.

Eğer TCL’in fiyatı size fazla gelirse, noname olarak nitelendirdiğimiz markalardan biri olan Robo’nun robot süpürgesine göz atabilirsiniz. Bu robot süpürge de genel olarak bakıldığında TCL modeliyle aynı özelliklere sahip. Fakat marka değeri daha düşük olduğu için fiyatı da daha makul. Eğer marka benim için herşey değil diyorsanız Robo akıllı süpürgeye de göz atabilirsiniz.

Dilerseniz bu robot süpürgenin indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.