Donanım

Dünyanın en akıcı, en hızlı 5 TV'si! Tam 8 çekirdekli!

En fazla işlemci çekirdek sayısına sahip, dünyanın en hızlı TV'lerini sizler için listeledik. Listemizin sonun da, çoğu kişinin bilmediği sürpriz bir isim var.

Dünyanın en akıcı, en hızlı 5 TV'si! Tam 8 çekirdekli! - Page 1

Akış için en iyi akıllı TV'ler, uygulamalar dünyasına hızlı bir şekilde açılan portallardır ve sizi Netflix, HBO Max, Hulu ve daha fazlası gibi hizmetlere kolaylıkla götürebilir.

Yalnızca hızlı ve gezinmesi kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda en iyi akıllı TV'ler, aradığınız programları ve filmleri tam olarak bulabilen güçlü arama motorları sunar ve genellikle Chromecast Yerleşik veya Apple AirPlay gibi size izin verecek özelliklerle birlikte gelir. Telefonunuzdan TV'ye ne izliyorsanız göndermek için.

Düzinelerce incelemeden sonra, bir dizi faktöre dayalı olarak akış için en iyi akıllı TV'lerin bir listesini derledik. Aşağıda gördüğünüz modellerin işlemci çekirdek sayısı 8 ve bu özellikteki TV sayısı oldukça az. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan bu modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.