Donanım

Dünyanın en ince taşınabilir diski

Basın Bülteni: Buffalo dünyanın en ince taşınabilir diskini pazara sunuyor.

Dünyanın en ince taşınabilir diski

Depolama ve kablosuz ağ çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde küresel bir lider olan Buffalo Technology, dünyanın en ince taşınabilir diski olan MiniStation Slim'i pazara sunuyor. Yalnızca 8.8 mm kalınlığında, 11.5 cm uzunluğunda ve 7.9 cm genişliğinde olan MiniStation Slim, hareket halindeyken depolama için mükemmel çözümdür.

Bu depolama cihazı kullanıcılara, Buffalo'nun popüler MiniStation serisinin harika özelliklerini sunar. 500 GB kapasiteye sahiptir ve USB 3.0 girişi üzerinden 5 Gbps'ye varan oranlarda, yüksek-hızda veri transferi imkanı sağlar. Cihaz aynı zamanda, ses ve video içeriğini kaydetmek için bir sabit disk kaydedici olarak kullanılabilir.

1361445251_ministation-slim.jpg

Ayrıca MiniStation Slim ultra-hafiftir ve yalnızca 140 gram ağırlığa sahiptir, bu da onu mevcut ve gelecek nesil dizüstü bilgisayarlar için mükemmel bir eş yapar. Premium bir alüminyum gövdeye sahiptir ve kırmızı, siyah ve gümüş renkleri mevcuttur.

Buffalo Technology Türkiye Genel Müdürü Murat Şahin şöyle belirtiyor: "MiniStation Slim, Buffalo MiniStation ailesinin en yeni üyesi ve şık, yüksek performanslı, yüksek kapasiteli, hareket halinde kullanıma uygun bir cihaz. Yalnızca gösterişli ve sofistike bir cihaz değil, aynı zamanda yenilikçi ve son derece güçlü bir depolama ürünü. Müzik ve filmlerine hareket halindeyken ulaşmak isteyen herkes için harika bir aksesuar."

MiniStation Slim Windows 8, Windows 7, Vista ve XP ile Mac OS X 10.5 ve sonrası dahil olmak üzere, tüm popüler işletim sistemleri ile uyumludur.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.