Kobo Arc 16 GB

1.000 TL

Daha önce e-okuyucular için kurulmuş bir şirket olarak bilinen Kobo Arc, tam anlamıyla tablet üretimiyle ilgilenir. Bu modeli ise size sadece kitap veya dergi okumaktan daha fazlasını sunacaktır. Bu tablet 10 inç yüksek çözünürlüklü ekran ile tasarlanmıştır. Kobo tablet, ülkemizde satışa sunulmayan bir marka. Bu modeli yurtdışından getirmek siz 1.000 TL civarına mal olacaktır.

Android 4.2 Jelly Bean ile güçlendirilen tablette Google’da gezinebilmenin bütün avantajlarını elde edebilirsiniz. Aynı zamanda tablette 3.5 milyon kitap ve dergiyi sunan Kobo Kitap Mağazasını kullanabilirsiniz. Tablet tüm bu özelliklerinin yanında, 1.8 GHz işlemci ve 1.3 megapiksel kamera bulunduruyor.

Samsung Galaxy Tab 16 GB

1.399 TL
Samsung Galaxy Tab, 510 gram ağırlığında ve Androids Jelly Bean işletim sistemine sahip. Ayrıca tablette standart olan 1.3 megapiksel ön kamera ve 3 megapiksel arka kamera bulunuyor. Pil ömrü kullanıma göre değişir, ama en fazla 8 saat çalışabilir. Ekranı 10.1 inç ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahipken, işlemci hızı 1.6GHz Intel Atom’dur.

IPad Mini 16 GB

700 TL

IPad Mini, 19 santimetre uzunluğundadır. Diğer modellerine göre de fiyatı oldukça uygundur. Tablette, yeni aydınlatma özelliği ve 5 megapiksel kamera bulunmaktadır. 1080 yüksek çözünürlüklü video kaydediciye sahip tablet, ihtiyaçlarınız için video sabitleyicisi içerir. Tabletin görünümünü ilk gün ki gibi tutmak için parmak izine dayanıklı cam kullanılmıştır. IPad Mini 10 saatlik pil ömrüne sahiptir. Ayrıca tablet, Apple ürünlerindeki beklenen gelişmelere ve güncellemelere de elverişlidir. Güncellemeleri tabletinize indirerek ilerleyen özellikleri takip edebilirsiniz.

Asus Transformer Pad 32 GB

1.738 TL
Asus tablette belki de herkesin duyduğu bir marka olmayabilir. Fakat bu tablet, herhangi bir marka ile yarışabilecek yüksek kalitedeki özellikleri ile dikkat çekiyor. Tabletin arka kamerası 5 megapikselken, ön kamerası 1.2 megapiksel özelliktedir. Tabletin ekranı 2560 x 1600 çözünürlüğe sahip ve 1.9 GHz işlemcisi vardır. Tablette Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi kullanılmış.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.