Dünyanın en pahalı 10 bisikleti! - Page 1

Her bisiklet tutkununun bisikletten beklentisi farklıdır.


Kimi inanılmaz hafif olan bisikletleri tercih ederken, kimi ise oldukça dayanıklı bisikletleri tercih eder. Bazıları ise tercihini, kolaylık olsun diye motorlu bisiklerden yana kullanır. Yarış bisikletçisi için motorlu bisikletler hiç bir anlam taşımaz belki ama günlük kullanımda oldukça pratik bir alternatif olduğu da hepimizin bildiği bir gerçektir. Lafı daha fazla uzatmadan şimdi sizleri dünyanın en pahalı bisikletleri ile başbaşa bırakıyoruz.


İşte dünyanın en pahalı 10 bisikleti;

Dünyanın en pahalı 10 bisikleti! - Page 2

1- Lamborghini X Cervélo P5X
Fiyat: 20.000 dolar


Sınırlı sayıda üretilmiş olan bu bisiklet, Lamborghini ile Cervélo'nun ortak yapımı olmakla birlikte, hem mikro hem de makro ayarlanabilirliğe ve dahili depolama alanına sahip.

Dünyanın en pahalı 10 bisikleti! - Page 3

2. Aston Martin 77-One
Fiyat: 39.000 dolar


Aston Martin ve Factor Bikes şirketlerinin bir araya gelerek yapmış olduğu oldukça pahalı olan 77-One bisiklet modelin geliştirilmesinde, Le Mans ve Moto GP yardımcı oldu.

Dünyanın en pahalı 10 bisikleti! - Page 4

3. Chrome Hearts X Cervelo Dağ Bisikleti
Fiyat: 60.000 dolar


Chrome Hearts’ın, prestijli üretici firmalarından Cervélo işbirliği ile tasarladığı bu lüks bisikletin sınırlı sayıda üretildiğini belirtelim.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.