Donanım

El Yapımı Grado E serisi kulaklıklar ülkemizde satılmaya başladı

Tamamen el yapımı Grado marka kulaklıklar, kulaklık boşluğundaki çınlamayı engelleyen yapısıyla mükemmel ses kalitesi sunmayı vadediyor.

El Yapımı Grado E serisi kulaklıklar ülkemizde satılmaya başladı

Üretiminde maun ağacı kullanılan Grado e Serisi, seste bozulmaların azaltılması ve daha dengeli seslerin elde edilmesi konusunda üst seviye performans göstereceğini iddia ediyor. Fazla enerjiyi emen, Grado tescilli Space Black Polikarbonat malzeme ise çok daha net bir ton elde etmek üzere e Serisi kulaklıklarda yer verildiğini görüyoruz.

1414006583_grado-labs-e-series-headphones-collection.jpg

Yeryüzündeki en pahalı doğal metal olan rodyum kullanılarak, bağlantı noktalarında gerçekleşebilecek aşınmaların ve dolayısıyla seste yaşanabilecek istenmeyen pürüzlerin önlendiği Grado e serisi, Grado Labs’ın 60 yılı aşan tecrübesinin bir yansıması olarak dikkat çekiyor.

Hem Oyun, Hem Müzik İçin

Ses kalitesini ve kullanıcı memnuniyetini artırmak için kullanılan materyallerin yanı sıra tasarımıyla da dikkat çeken Grado e Serisi’nde geleneksel arkası açık tasarım aynen korunuyor.

1414006690_gradoeserisi.jpg

İster oyun oynayın, ister müzik dinleyin, mükemmel orantılanmış, stüdyo kalitesinde, bas ve tiz sesleri tüm detaylarıyla sunan Grado’nun özel e serisine elmasepeti.com’dan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.