Donanım

En büyük ekran tablet!

En büyük ekran tablet ünvanına sahip bu ürün Computex fuarında tanıtılacak.

En büyük ekran tablet!

Viewsonic'in piyasaya sürdüğü bu tablet birçok masaüstü bilgisayar kullanıcısının sahip olmadığı bir ekran büyüklüğüne sahip. Bu büyüklükteki bir tablet eminiz ki sizi de şaşırtmıştır. Viewsonic bu cihazın duyurusunu yaptı. En büyük ekran tablet ünvanına sahip bu ürün Computex fuarında tanıtılacak. Ayrıca da bugüne kadar görmüş olduğumuz en büyük Android 4.0 yüklü tablet bilgisayar.

1338225574_viewsonictablethaber2.jpg

Dokunmatik ekran deneyimini artırmak amacıyla üretilen bu tablet Toshiba'ın 13.3 inçlik Excite modelinden bile bir hayli büyük. Gerektiğinde endüstriyel bir tablet olarak da bağımsız bir şekilde kullanılabilecek olan cihazın öncelikli amacı bilgisayar ekranı olarak kullanılması.

Viewsonic'in Android'den bağımsız olarak da dokunmatik ekran işlevlerinin kullanılabildiği bu yeni ürününde büyük bir ihtimalle dahili bir batarya da bulunmayacağı düşünülüyor. 22 inç olacağı dışında özelliklerine dair şimdilik pek fazla bilginin yer almadığı tablet, 5 Haziran'da Tayvan'ın Taipei şehrinde tanıtılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.