Catalyst markası geçtiğimiz haftalarda düzenlenen CES 2016'da yeni Apple Watch kılıfı ile karşımıza çıktı. Siyah, beyaz, yeşil, gri ve turuncu gibi renk seçenekleri sunan bu kılıf sadece 42 mm Apple Watch ile uyumlu. Kılıf zaten suya dayanıklı olan Apple Watch'a ekstra su geçirmezlik özelliği kazandırıyor.

Fiyat: 60 Dolar

Geldik listemizin en pahalı ürününe. 150 dolarlık fiyatıyla dikkat çeken Lunatik Epik isimli bu kılıf, diğer kılıflar gibi plastik ve esnek malzemeden değil. Tam anlamıyla metal bir çerçeve. 6000 serisi alüminyumdan üretilen ürün, bir kılıftan daha fazlasını vaad ediyor. Tam anlamıyla dayanıklı bir Apple Watch arıyorsanız bu ürün işinizi görecektir.

Fiyat: 150 Dolar

Bir diğer popüler kılıf üreticisi olan Speck markası CandyShell Fit isimli kılıfıyla karşımızda. 38 ve 42 mm ölçülerindeki Apple Watch ile uyumlu olan ürün siyah, beyaz, mavi, pembe ve şeffaf seçeneklere sahip. Hoş bir görünüm kazandırdığını söyleyebiliriz. Üstelik fiyatı 25 dolar.

Fiyat: 25 Dolar

İşi bir adım daha öteye götürerek korumadan fazlasını sunanlara gelelim. Griffin Ultra Thin Case isimli ürün, sıradan darbe ve çiziklere karşı koruma vaad ediyor. Aynı zamanda aşağıda görebileceğiniz gibi farklı renk seçenekleri de sunuyor. Saatin tasarımına büyük ölçüde müdahale eden bu kılıf 38 ve 42 mm versiyonlar ile uyumlu ve 20 dolar. Altın satısı, şeffaf ve gümüş gibi seçenekler sunuluyor.

Fiyat: 20 Dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.