En iyi akıllı saatler (Mart 2020) - Page 1

Giyilebilir teknoloji sektörü giderek gelişirken, şirketlerin bu pazara olan yatırımları da gün geçtikçe artıyor. Apple ile başlayan bu süreç, Samsung, Huawei, Xiaomi gibi teknoloji devlerinin de üretimleriyle daha da rekabetçi hale geldi. Yeni nesil saatlerin akıllı telefonlar ile entegre halde çalışması ve insan hayatını çok daha kolay hale getirmesi, hiç şüphesiz ki onları daha önemli hale getirdi. Pazardaki üreticilerin bu akıllı saatleri üretirkenki politikaları ise birbirinden farklılık gösteriyor. Kimi şirket fiyat-performans kısmına daha önem verirken, kimi şirketler ise pahalı ancak bir o kadar da özellikli akıllı saatleri piyasaya sürmeye özen gösteriyor.


Peki ama en iyi akıllı saatler hangileri? Fiyatına göre en iyi performansı hangi akıllı saatler veriyor? İşte en iyi akıllı saatler!

En iyi akıllı saatler (Mart 2020) - Page 2

Honor Watch Magic 2


Fiyat:1300 TL


Fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran saat, tam bir fiyat-performans ürünü.

En iyi akıllı saatler (Mart 2020) - Page 3

Fitbit Versa 2


Fiyat:1700 TL


Şık tasarımı ve sürekli açık ekranı ile fazlasıyla beğeni toplayan Fitbit Versa 2, ortalama bir fiyata sahip.

En iyi akıllı saatler (Mart 2020) - Page 4

Fitbit Ionic


Fiyat: 1799 TL


Spor tutkunları için çok iyi bir yardımcı olan Fitbit Ionic, aklınıza gelebilecek her türlü aktivite için kullanılabiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.