Avrupa, Avustralya veya Asya'da yaşayan çoğu kişi, muhtemelen birkaç Oppo akıllı telefona rastlamıştır. Zira Oppo, İngiltere ve ABD gibi pazarlarda Samsung kadar popüler olmasa da, aslında düzenli olarak (pazar payına göre) en büyük beş küresel akıllı telefon markasından biridir. Örneğin ülkemizde oldukça yaygın olarak tercih edilen akıllı telefon üreticilerinden biri olmaya devam ediyor.

Oppo'nun bu başarısı elbette çeşitli sebeplere dayalı. Örneğin; en son 5G amiral gemisi Oppo Find X3 Pro gibi daha güçlü ve yetenekli telefonların yanı sıra, Android yazılımını tercih ediyor olması, telefon modellerindeki dış görünümüne önem vermesi, çekici arayüzü (ColorOS) gibi yazılımları ve güncellemeleri üzerinde sürekli olarak yaptığı çalışmalar ve iyileştirmeler, başarısının arkasında yatan etkenlerden sadece birkaçı. Özellikle son zamanlarda Oppo'nun batı zevklerine ve daha rekabetçi cihazlara doğru bir geçiş yaptığını gördük.


Biz de bu anlamda 2022 yılının en iyi telefon modellerini sizler için bir araya getirdik!

Oppo Find X2


Fiyat: Ülkemizde henüz satışı mevcut değil.


Ekran Boyutu:
6.7 İnç
 
Dahili Depolama:
256 GB
 
Bellek (RAM):
12 GB
 
Batarya Kapasitesi:
4200 mAh
 
Hat Sayısı:
Tek Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Var
 
4.5G Desteği:
Var

Oppo Reno 10x Zoom


Fiyat: Ülkemizde henüz satışı mevcut değil.


Ekran Boyutu:
6.6 İnç
 
Dahili Depolama:
256 GB
 
Bellek (RAM):
8 GB
 
Batarya Kapasitesi:
4065 mAh
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var
 
Suya Dayanıklılık:
Yok

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.