Donanım

En iyi Player Windows 8'e geliyor

Bu player için Kickstarter üzerinde kampanya başlatılmıştı.


VLC Player, medya oynatıcı yazılımları arasında açık kaynak olan ve en çok tercih edilen yazılımların başında geliyor. Kickstarter üzerinde Windows 8 için tam bir yazılım paketi sunmak adına kampanya başlatılmıştı.

Windows 8 başlangıç ekranı desteği ve mağaza uyumluluğuna yönelik çalışmalar yapmak için mali kaynağa ihtiyaç duyan uygulama Masaüstü modunda çalışıyordu. Kampanya başarılı oldu ve kampanyanın bitimine 5 gün kala yazılım ihtiyacı olan 40 000 Avro sınırını geçerek tamamlandı.  Bu para ile final sürümü olarak yayınlanmaya hak kazandı.

1356352920_vlcplayer.png

Windows 8 için VLC Player, modern Windows arayüzüne tam olarak uyum sağlıyor ve tasarımı ile dikkat çekiyor.  Henüz kampanya sonlanmadığı için final sürümün ne zaman yayınlanacağı konusunda bir güncelleme olmadı.  Projeye destek olanlara ise Tişört, anahtarlık, destek sertifikası gibi hediyelik eşyalar gönderileceği açıklandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.