Günümüzde satışa sunulan traş makinelerinin çoğu, sadece sakal için üretilmiyor. Bu chazların bir çoğu ile sakalınızı ya da favorilerinizi tanımlayabilir ve kesebilir, burun kıllarınızı ve kaşlarınızı düzeltebilirler, hatta bazılarını duşta dahi kullanılabilirsiniz. Piyasada çok sayıda ürün var ama doğru tıraş makinesi, bakım cephaneliğinizde faydalı bir müttefik olabilir.


İlk kararlardan biri düz başlıklı mı, folyo mu yoksa döner model mi seçileceğidir. Folyo tıraş makineleri, delikli metal bir kapağın altında hareketli bıçaklar kullanır. İleri geri hareketle tıraş olmak için tasarlanmışlardır, ince veya daha hafif saçlar için iyidirler, hızlı temizlenirler ve daha pürüzsüz bir tıraş sağlayabilirler, ancak uzun düz başlığın çene çizgilerinde hareket etmesi daha zor olabilir.

Döner modellerde ise genelde üçlü dairesel başlık bulunur ve konturlar üzerinde rahatça hareket etmek için dairesel bir hareketle kullanılır. Saçınız kalın, kaba veya uzunsa, daha sessiz olma eğilimindeyseniz iyi bir seçimdir, ancak çoğu folyo başlığı kadar yakın tıraş yapamaz. Tabi bu durum her model için geçerli değil. Biz de Teknolojioku olarak bu anlamda, en iyi traş deneyimini yaşayabileceğiniz, şu an indirimde olan uygun fiyatlı traş makinelerini sizler için listeledik.


Not: Cihazların fiyatlarını listelerken, internet satış fiyatlarını dikkate aldığımızdan, mağaza fiyatlarının farklılık gösterebileceğini ayrıca belirtelim.


İşte indirimde olan giren fiyat/performans tıraş makineleri!

Philips Hairclipper Series 3000 HC3100/15


Fiyat: 375,00 TL (600 TL'den düştü)


Kullanım Şekli:
Kablolu

Philips S1223/41


Fiyat: 369,52 TL (490 TL'den düştü)


Kullanım Şekli:
Kablolu ve Kablosuz
 
Çalışma Süresi:
40 dk
 
Tam Şarj Süresi:
480 dk
 
Islak Kullanım:
Var
 
Tamamen Yıkanabilme:
Var
 
Şarj Tipi:
Adaptör
 
Şarj Göstergesi:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.