Donanım

Farenizi parmağınıza takın

Genious adlı şirket tarafından üretilen iki yeni fare, bu fuarda tanıtıldı.

Farenizi parmağınıza takın

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen CES 2013 teknoloji fuarında oldukça ilginç teknolojik ürünler sergilendi. Ev eşyalarından bilgisayar ürünlerine, akıllı telefonlardan araba donanımlarına kadar bir çok teknoloji ürünü teknoloji severlerin beğenisine sunuldu. Genious adlı şirket tarafından üretilen iki yeni fare, bu fuarda tanıtıldı.

Şirketin sergilediği Ring Presenter ve Ring Mouse 2 adlı "parmak fare"ler adlarından da belli olduğu gibi birer yüzük şeklinde tasarlanmış. Her iki mini fare de OS X ve Windows sürümlerini destekliyor ve 2.4GHz kablosuz USB bağlantısı kullanıyor.

1358176096_genius-ring-presenter.jpg

Farelerden Ring Mouse 2, yaklaşık 3 metrelik uzaklıkta dahi çalışan standart özelliklere sahip. Diğer model Ring Presenter ise çok daha gelişmiş seçeneklerle geliyor. Ring Presenter, sol, sağ, orta butonlar, dört yönlü kaydırma ve çekme tuşlarına da sahip olan 1000dpi hassasiyet gücü ile de ilgi çekiyor.

1358176290_medium3dc8e54ab2d1f14be2c2cd701705f2e2.jpg

Yüzük fareler yaklaşık olarak 50 dolar fiyat etiketi ile çok yakında piyasada olacak.

Yorumlar
CES Aday adayının adayi
ben bunu 5,6 yil once dusunmustum. CES sesimi duy daha parlak fikirlerim var :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.