Fırsat fiyatı ile satışa sunulan 5 kulaklık modeli! Elinizi çabuk tutun! - Page 1

“Müzik ruhun gıdasıdır” sözünü duymuşsunuzdur. Zira özellikle de hareketli müzikler adeta ruhumuzu beslercesine bize enerji verir, içimizi kıpır kıpır yapar. Farklı müzik türlerinden farklı tatlar alırız.


Zaten geçmişte yapılan araştırmalarda de, müziğin ruhsal hastalıkların oluşumunda etkisi olan ve insanın duygusal durumunu düzenleyen serotonin, dopamin, adrenalin, testosteron gibi hormonlarını olumlu olarak etkilediği kanıtlanmıştır.


Tüm bunların yanı sıra kan basıncı, solunum ritmi gibi fizyolojik işlevleri düzenlediği ve beyindeki oksijen ve kanlanmanın dengesini sağladığı da gözlenmiştir. Dolayısı ile müzik severlerin bir müzikten en yüksek verim ile faydalanması için en iyi kulaklık modelini seçmesi oldukça önemlidir.


Malesef ekonomik durumumuzun elvermediği durumlarda, istediğimiz kalitedeki kulaklık modelini almamız mümkün olmayabilir. Biz de Teknolojioku olarak bu anlamda, sizler için fırsat indiriminde olan 5 kulaklık modelini sizler için bir araya getirdik. Bazı modellerde oldukça yüksek indirimler mevcut.


Dilerseniz sözü hiç uzatmadan bu modellerin hangileri olduklarına gelin hep birlikte göz atalım.


İşte fırsat fiyatı ile satışa sunulan 5 kulaklık modeli!

Fırsat fiyatı ile satışa sunulan 5 kulaklık modeli! Elinizi çabuk tutun! - Page 2

Samsung EG-920B


Fiyat: 30,00 TL


Ürün, farklı siteler üzerinden 199 TL'ye kadar satışa sunulurken, PttAVM üzerinden 30 TL (+kargo) gibi bir fiyata sahip olmanız mümkün.

Fırsat fiyatı ile satışa sunulan 5 kulaklık modeli! Elinizi çabuk tutun! - Page 3

Samsung EG-920B


Ses Çıkışı:
Stereo
 
Bağlantı Tipi:
Kablolu
 
Empedans:
32 Ohm
 
Maksimum Güç:
99 mW
 
Mikrofon:
Var
 
Uzaktan Kumanda:
Var
 
Kablo Uzunluğu:
120 cm
 
Frekans (Düşük):
20 Hz

Fırsat fiyatı ile satışa sunulan 5 kulaklık modeli! Elinizi çabuk tutun! - Page 4

Frisby FHP-40E


Fiyat: 19,99 TL


Ürün, farklı siteler üzerinden 49,90 TL'ye kadar satışa sunulurken, hepsiburada üzerinden 19,99 TL (+kargo) gibi bir fiyata sahip olmanız mümkün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.