Donanım

Fotoğraf dünyasının en güvenilir markası seçildi!

12 ülkeden 18 bin kişi, fotoğraf makinesinde en güvenilir markayı seçti!

Fotoğraf dünyasının en güvenilir markası seçildi!

Avrupa’nın en önemli kamuoyu yoklama araştırmalarından biri olan Reader’s Digest'in gerçekleştirdiği anket sonuçları, görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon'un Avrupa'nın en güvenilen fotoğraf makinesi olarak yerini korumaya devam ettiğini gösterdi. Ankette 12 Avrupa ülkesinden tüketicilere, güvendikleri markalar hakkında sorular soruldu ve ankete katılım gösteren 12 ülkeden 10'unda 'en güvenilir' fotoğraf makinesi markasının Canon olduğu görüldü.

Reader’s Digest anketi, Avrupa'dan en geniş tüketici tabanına erişen kamuoyu yoklaması araştırmalarından biri. En son ankete 12 ülkeden 18.000'den daha fazla kişi katıldı. Bu anketlerde katılımcılar markaları kaliteye, değere, görüntüye ve tüketici ihtiyaçlarını anlayabilme ölçütlerine göre puanlıyor. Ankette tüketicilere ayrıca şirketlerin reklamlarındaki vaatlerine güvenleri ve markaların çevreye dönük tavırları da soruluyor. Bu yıl bu araştırma 13. kez yapıldı ve Canon 13. yıl ardı ardına aynı sonuca ulaşma başarısını elde etti.

1376294199_awesome-black-and-white-camera-canon-dslr-favim.com-199230.jpg

Canon Avrupa, Ortadoğu ve Afrika İletişim Müdürü James Leipnik konuyla ilgili şunları dile getirdi: “Anket sonuçları müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına ve ilgilerine göre yüksek kaliteli ürünler yaratmaya olan bağlılığımızı yansıttığı için gurur duyduk. Biz, teknolojilerimiz aracılığıyla, görüntüleme dünyasında bir adım daha ileri gitmeleri için kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğu araçları sunmayı, onları heyecanlandırmayı ve aynı zamanda görüntünün gücü hakkında bizim kadar tutkulu olmaları için cesaretlendirmeyi amaçlıyoruz.”

1376294249_images-kopya.jpg

Canon'u 'en güvenilir fotoğraf makinesi markası’ seçen 10 ülke şunlar: Belçika, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hollanda, Portekiz, Rusya, Slovenya ve İsviçre.

Yorumlar
Misafir
kompakt ve aynasız makinelerde sony üstüne yok... dslr body de nikon lens olarak canon önde.
Cevapla
Misafir
nikon body de canon ise lenslerde bir adım önde
Cevapla
Misafir
kesinlikle nikon
Cevapla
Misafir
abj alacaktim birtane bu bilgi süper oldu
Cevapla
Misafir
Canoncu olarak şu haberin üstüne birda asla Canon&Nikon polemiklerine girmem :))) Qwerty
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.