Donanım

Fujitsu CeBIT 2012'de su geçirmeyen tabletini tanıttı!

FujitSu yeni su geçirmez tabletiyle CeBIT 2012'nin gözdelerinden birisi haline geldi!

Fujitsu CeBIT 2012'de su geçirmeyen tabletini tanıttı!

Bütün Dünya'dan onlarca firmanın katıldığı, 10 Mart'ta sona eren, Dünya'nın teknolojisinin kalbinin attığı CeBIT 2012 fuarı bir çok yönden ilkleri sunmaya devam ediyor. Fuarda gözleri üzerine toplayan elektronik üreticilerinden birisi de FujitSu idi. Yaptığı  su geçirmez tabletiyle kullanıcılara tanıtılan bu Tablet büyük beğeni topladı.

1331479123_1f.jpg

Fuara katılım gösteren FujitSu teknolojide getirdiği inovatif çözümleriyle bütün ilgiyi üzerine topluyor. Firma “Reshaping IT” adlı sloganıyla uzun yıllar bilişim teknolojisinin öncüsü olacağını sölüyor. FujitSu veri bankaları, bulut depoloma ve hesaplama birimleri, dizüstü/masaüstü sistemlerini kullanan müşterilerine en son teknolojiyi kullanan çözümleri sunduğunu belirterek bir çok alanda öncü olacaklarını belirtti.

1331479280_fujitsu-tab.jpg

CeBIT 2012'ye katılan FujitSu firması geçtiğimiz hafta yapılan MWC 2012'de bir çok yeni ürün tanıtmıştı. Bu ürünleri görenler CeBIT 2012'de farklı bir ürünle daha karşılaştılar, bu da yeni su geçirmez tableti idi. Su geçirmeyen bu yeni tablet derin suda çok fazla bekletilmemesi gerekiyor. Üretilirken Tıbbi/bilimsel ve kurumsal sektörlerin dikkate alındığı bu tablet su geçirmez imkanlığı ile bir çok firmanın gözdesi olmayı başardı bile.

1331479159_2f.jpg
CeBIT 2012'de yapılan söyleşilerde şuanda sadece Japon'yada satışa sunulacak bu tabletin çok yakın zaman içinde tüm Dünya'da global bir şekilde satışa sunulacağını da hatırlatalım. Fiyat konusunda da bir hayli yüksek olacak bu cihaz şimdiden teknolojinin getirdiği vizyonu göstermesi açısında akıllarda kalarak tartışmalara sebep olmaya başladı bile...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.