Donanım

Fujitsu'dan insan odaklı ürünler

Fujitsu, insan odaklı ürünler tasarlamaya devam ediyor.

Fujitsu'dan insan odaklı ürünler

Fujitsu,  yeni Display P24T-7 LED’i tanıttı. Piyasaya sunulan monitör, Fujitsu’nun insan odaklı yenilikçi yaklaşımına örnek olacak özellikler barındırıyor. PC ekran kilit çözümü ile birlikte sensör, kullanıcı 40 saniyeden fazla çalışma masasından ayrıldığında ekranı otomatik olarak karartarak, kilitliyor. Aksesuar ve diğer bağlantılara kolaylık sağlayan yerleşik USB port, ekran enerji tasarrufunun yanı sıra izinsiz girişlere ve hassas verilerin erişimine engel oluyor.

Doğal ve dengeli LED ışık teknolojisini kullanan birinci sınıf yeni ürün FUJITSU Display P24T-7, ergonomik 24-inç geniş açılı kişiye özel ayarlanabilir ekran tasarımı ile Microsoft Lync işbirliği sistemini benimseyen şirketler için mükemmel bir iş ortağı. Ekranın yüksek spesifikasyonu UC&C ile yerel entegrasyon sağlarken, arama ve durum göstergesi ile çalışanlara karşılarındaki kullanıcıların bir bakışta görüşmede veya online toplantıda olduklarını görme imkanı veriyor. Ayrı satılan yeni iki Fujitsu USB mikrofonlu kulaklık seti de, P24T-7 LED’in yanında bütün gün kullanım için mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

 1420539841_fujitsu-displayp24t-7-led.jpg

FUJITSU Display E22 Touch

Fujitsu ayrıca ön büro / satış noktaları ve dijital panolar için yeni dayanıklı ve güçlü 21.5-inç yansımasız ekranlı monitör tasarladı.  FUJITSU Display E22 Touch, Microsoft Window işletim sistemi ile beraber çalıştırıldığında10 parmak dokunuşu destekliyor. Ayrıca yansımasız ekran dizaynı ile göz yorgunluğu ve parmakizi etkisini azaltmakla beraber ekran görüntüsü ve netliğini azamiye çıkarıyor. Yeni E22 Touch, USB3.0 bağlantısı, içten hoparlörü ve ayarlanabilir pozisyonuyla kasiyer ve mağaza içi demo noktalarıyla danışma merkezlerinde birçok fonksiyon sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.