Galaxy Buds 3 Pro'nun yeni tasarımı sızdırıldı

Galaxy Buds 3 Pro'nun yeni tasarımı ortaya çıktı. Klasik fasulye şeklindeki tasarımdan vazgeçen Samsung, nasıl bir yenilik getirdi?

Galaxy Buds 3 Pro'nun yeni tasarımı sızdırıldı

Samsung’un Galaxy Buds serisinin yeni üyeleri olan Galaxy Buds 3 Pro için tasarım değişikliği gündemde. Teknoloji dünyasının tanınmış sızıntı kaynağı Evan Blass (@evleaks), yeni kulaklıkların AirPods tarzı bir tasarıma sahip olacağını öne süren bulanık bir görsel paylaştı. Bu değişim, Samsung’un 2020 yılında tanıttığı fasulye şekilli tasarımdan önemli bir ayrılma anlamına geliyor.

Yeni tasarımın, mikrofonun kullanıcıya daha yakın bir konuma gelmesi sayesinde çağrı kalitesinde iyileşme sağlayabileceği düşünülüyor. Ayrıca, saplı tasarım sayesinde daha büyük bir batarya ve gelişmiş ses bileşenlerine yer açılması da mümkün. Galaxy Buds 3 Pro’nun, Samsung’un Galaxy AI süiti ile derinlemesine entegre olması ve anlık dil çevirisi gibi yenilikçi özellikler sunması bekleniyor. Bunun yanı sıra, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğinin de iyileştirilmesi öngörülüyor.

Samsung’un yeni kablosuz kulaklıklarının yanı sıra, Pro olmayan bir modelini de piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu iki modelin, 10 Temmuz’da tanıtılması planlanan yeni nesil Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 telefonlarla birlikte piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor. Aynı etkinlikte, yeni Wear OS destekli Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch Ultra akıllı saatlerin tanıtılması da olası.

Samsung, giyilebilir teknoloji portföyünü genişleterek Galaxy Ring gibi yeni ürünler sunmayı da planlıyor. Galaxy Buds 3 Pro’nun resmi duyurusunu beklerken, bu yeniliklerin kullanıcı deneyimini nasıl etkileyeceği merak konusu. Tasarım, özellikler ve performans hakkında daha detaylı bilgilerin, lansman etkinliğinde paylaşılması bekleniyor.