Donanım

Galaxy Note 10.1 için Premium Suite paket

Samsung Galaxy Note 10.1 için Premium Suite paket geliyor.

Galaxy Note 10.1 için Premium Suite paket

Samsung'un son çıkardığı tableti, Galaxy Note 10.1 için belirli bölgelerde yayınladığı Android 4.1 işletim sistemi ile birlikte Premium Suit olarak adlandırılan bir paketi de birlikte yayınladı. Bu paket sayesinde kullanıcılar, Android 4.1′in haricinde bir çok yeniliği de kullanma imkanına sahip oluyor.

Samsung'un Premium Suite paketinde çoklu pencere işlevinde aynı anda 16 farklı uygulama açmak mümkün olacak. Her bir uygulama penceresini hareket ettirebilen kullanıcı, boyutlarını da yeniden ayarlayabilecek. Bu paketin içinde Galaxy Note II'de yer alan iki uygulamanın aynı anda kullanma özelliği bulunuyor. Pakette sunulan bir diğer özellik ise Galaxy Note II'de yer alan Air View özelliği.

1353700608_samsung-premium-suite.jpg

Air View özelliği bir e-postayı, bir mesajı, bir notu, bir videoyu veya bir fotoğrafı üzerine tıklayarak açmaya gerek kalmadan görüntüleyebiliyorsunuz. Örnek verecek olursak bir kullanıcı e-posta kutusunu açıp S Pen kalemi herhangi bir e-postanın üzerine getirdiğinde Galaxy Note 10.1, e-postanın içeriğini küçük bir pencerede kullanıcılara gösterebiliyor. Kullanıcılar böylelikle daha hızlı işlem yapabiliyorlar.

1353700641_samsung-premium-suite2.jpg

Premium Suite'te buna ek olarak Easy Clip, Quick Command, Photo Note, Paper Artist ve geliştirilmiş S Not uygulaması da bulunuyor. Samsung Premium Suite genişleme paketinin Türkiye'de ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

1353700747_samsung-premium-suite4.jpg

1353700802_samsung-premium-suite6.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.