Donanım

Galaxy Note 3'ünüzü oyun konsoluna dönüştürebileceksiniz!

İşte Galaxy Note 3'ün orjinal oyun aksesuarları!

Galaxy Note 3'ünüzü oyun konsoluna dönüştürebileceksiniz!

Galaxy S4'ün lansmının olduğu zamanlarda duyurulmasına rağmen, Samsung Gamepad hala satışa çıkarılmadı. Ancak, IFA 2013'e katılanlar bu oyun konsolunu deneme şansını yakaladı. Az da olsa tasarımda değişimler bulunuyor, bunu farklı yerleşime sahip tuşlarda da görebiliyoruz. Gamepad'in üzerindeki Game adı verilmiş özel tuş sayesinde, oyunu oynarken özel bir portala bağlanıyorsunuz. Bu durdurma devam eden oyunları ve açılır ekran reklamlarla bağlantılı olup, istediğinizi seçmenizi sağlıyor

1379066709_samsunggamepad3.jpg  
Oyun konsoluna Galaxy Note 3 bağlandıktan sonra yapılan oyun deneyimlerinde, performansın Snapdragon 800'e göre bekelenenden daha hızlı ve düzgün çalıştığını gördük. Daha kapsamlı oyunlarda nasıl davranacağı, ilerleyen zamanlarda oyun konsolu hakkında bize başka fikirler de verebilir.  İletişim hala bluetooth üzerinden elle yapılan cihazda, bunun anlamı konsolu uzaktan kontrol edemeyeceğiz demek değildir. Cihazı aynı zamanda uzaktan da kontrol edebileceksiniz. Hatta, Note 3'ünüzü Samsung TV'nize bağlayarak, Wireless ile bağlanıp oyun oynama zevkini yaşayabilirsiniz.   

 
1379066923_samsunggamepad1-1.jpg
1379066934_samsunggamepad2.jpg

Yorumlar
Misafir
Sony bunu Xperia S ile yapmıştı geçen sene samsung özentilikten öte bş yere gidemez hem o kol ne öyle gülesim geldi lan :)
Cevapla
Misafir
Tamam o zaman ben note 3 alıyorum :D
Cevapla
Misafir
Google translate sağolsun, çeviri müthiş olmuş.
Cevapla
Misafir
samsungu sevmiyorum ama bence çok güzel olmuş,
Cevapla
Misafir
gakko ona bakarsan Xbox özentisi de diyebiliriz 123
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.