Donanım

Galaxy S3'ün beklenen modeli geliyor!

İşte karşınızda alışık olmadığınız bir S3 deneyimi!


2012 yılı her zaman söylediğimiz gibi firmaların altın çağı olarak nitelendirilebilir. Özellikle en ufağından en büyüğüne kadar hemen hemen tüm şirketlerin büyüme oranları belirli bir yüzdede arttı.

Bazı şirketler açısından oldukça durağan hatta geriye doğru giden bir yıl olsa da Samsung gibi firmalar paylarına pay katarak dünya üzerindeki konumunu çok çok üst seviyelere getirdiler.

Samsung'un ürettiği son akıllı telefonu Galaxy S3 şuan için dünyanın en iyi telefonu olarak raflardaki yerini almış durumda. S3 ile kazanılan prestij Samsung'u epey yüksek konumlara getirdi bile. Alışagelmişin dışında muhteşem bir tasarım ve donanımsal özellikle gelen yeni amiral gemi Galaxy S3 ilk çıktığında sizlerin de bileceği gibi 2 renkle geldi. Amerika'da AT&T şirketinin özel olarak dağıttığı kırmızı Galaxy S3 ise hemen ardından gündemde epey büyük etki yaratmıştı.

1345718697_unlocked-galaxy-s3-black.jpg
Şimdilerde ise muhteşem amiral geminin son ve yeni bir rengi tartışılıyor. Siyah bir Galaxy S3'ü hayal edebilir misiniz? Kırmızı ile bekleneni alamayan Samsung, Galaxy S3'ü, Ekim ayında 64 GB\'lik modeliyle piyasaya sürecek. Yeni gelecek siyah S3\'ün söylentilerine bakacak olursak içinde barındıracağı işletim sisteminin doğrudan Jelly Bean olacağı söyleniyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.