Donanım

Galaxy TabPro S’in özelliklerine bilgi grafiği eşliğinde göz atın

CES 2016 etkinliğinde Samsung adına en dikkat çeken tanıtımlardan biri olan Galaxy TabPro S'in özelliklerine bu defa bilgi grafiği eşliğinde göz atın.

Galaxy TabPro S’in özelliklerine bilgi grafiği eşliğinde göz atın

Son dönemde kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği ikisi bir arada bilgisayar çözümleri modasına Samsung da ayak uydurdu. Güney Koreli üretici CES 2016’da teknolojioku.com olarak da yerinde incelediğimiz Galaxy TabPro S tablet bilgisayarı kullanıcıların beğenisine sundu.

Güney Koreli üretici rahat taşınabilir yapısıyla dikkat çeken Galaxy TabPro S’in özelliklerini bu defa bilgi grafiği eşliğinde gösterdi. Grafiklere geçmeden önce tablet bilgisayarın öne çıkan bazı özelliklerine değinelim.

Windows 10 işletim sistemi tarafından desteklenen Galaxy TabPro S’te LTE Cat6 (bir tablette ilk defa) kablosuz bağlantı özelliği yer alıyor. Düşük güç tüketimi sağlayan Intel’in Core M işlemcisinden gücünü alan cihazda 12 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü AMOLED ekran yer alıyor.

Beraberinde getirdiği düşük güç tüketimli işlemci ve AMOLED ekranın verimliliği sayesinde 10.5 saate ulaşan pil süresine imza atan Galaxy TabPro S’e ayrıca 4GB RAM, 128GB SSD, 5MP ön-arka kamera eşlik ediyor. 

1452322706_galaxytabpros7.jpg


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.