Donanım

Galaxy Z Flip 4 alınır mı? Avantajları ve dezavantajları neler?

Galaxy Z Flip 4 almayı düşünenler, Galaxy Z Flip 4 alınır mı? Avantajları ve dezavantajları neler? Cihaz, bir önceki versiyon olan Galaxy Z Flip 3'den sonra ne kadar geliştirildi?

Galaxy Z Flip 4 alınır mı? Avantajları ve dezavantajları neler?

Bir dizi yüksek çözünürlüklü sızıntı ve tonlarca söylentiden sonra, yepyeni Galaxy Z Flip 4 nihayet piyasaya çıktı (abisi Fold 4 ile birlikte). Görünen o ki;  Galaxy Z Flip 3 ile karşılaştırıldığında pek bir şey değişmemiş. Peki satın almaya değer mi? Galaxy Z Flip 4 avantajları ve dezavantajlarına göz atalım.

Galaxy Z Flip 4 alınır mı? Avantajları ve dezavantajları neler?

Öncelikle Galaxy Z Flip 4'teki en büyük gelişmenin pil ömrü alanında gibi görünüyor. Bu, daha verimli Snapdragon 8+ Gen1 yonga seti ve biraz daha büyük batarya kapasitesi sayesinde oluyor. Zira Galaxy Z Flip 4'de 3700mah hücre yer alırken bir önceki versiyon olan Flip 3'te 3300mah seviyesindeydi. Bu çok fazla gibi görünmeyebilir, ancak Flip 4'ün tam bir kullanım günü boyunca size ulaşmasına yardımcı olabilir. Zira bu Flip 3'ün yapmakta zorlandığı bir şeydi.

Galaxy Z Flip 4: Gerçekten ihtiyacınız olduğu kadar kompakt mı?

Galaxy Z Flip 4 alınır mı? Avantajları ve dezavantajları neler? - Resim : 1

Açıldığında iPhone 13 mini, Asus Zenfone 9 ve Galaxy S22 ile karşılaştırıldığında Galaxy Z Flip 4 boyutu.

Bir şeyi açıklığa kavuşturmak gerekirse, uzun vadeli bir perspektiften bakıldığında, Galaxy Z Flip 4 veya bir bütün olarak kapaklı katlanabilir telefonlar gibi daha pratik bir şey yerine tercih edilebilir. Örneğin Fold 4 veya katlanabilir mini tabletlerden daha mantıklı.

Galaxy Flip 4 fiyatı, onu almaya değer kılıyor mu?

Galaxy Flip 4, neredeyse sıfır amiral gemisi özelliklerine sahip olması ve kısıtlı bir kullanıcı kitlesine sahip olması nedeni ile, bir telefon için oldukça pahalı. (128 GB | 8 GB özellikli Galaxy Flip 4 Tükiye fiyatı 25.999 TL)

Yorumlar
Yakup
Katlanabilr telefonlar günümüzde favori olarak götünsede lakin tamir masrafıda büyük olacaktır ona göre düşünün öyle alın derim
Cevapla
TOLGA
ben de bir alt modeli var aldım ama üretici firma hiç malın arkasinda durmuyo yazık kesinlikle tafsiye etmem
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.