Donanım

Gaz kesme ve açmada online dönem

BURSAGAZ, INGENICO iPA280 ile saha uygulamalarında müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Gaz kesme ve açmada online dönem

Alman Enerji devi EWE Holding bünyesinde faaliyetlerini genişleterek büyütmeye devam eden Bursagaz, S-ONLINE projesinde Ingenico  iPA280 cihazını konumlandırarak  saha faaliyetlerinin etkin yönetilmesinde, Windows CE platformunda çalışacak şekilde geliştirdikleri mobil uygulamaları ile sahada online kullanımına başlayacak.

Doğalgaz dağıtım sektörünün öncü kuruluşlarından Bursagaz, saha faaliyetlerinin etkin yönetilmesi, süreç performansının artırılması ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla Ingenico ile işbirliğine gitti.  Proje kapsamında saha faaliyetlerinde iPA280 kullanmaya başlayacak olan Bursagaz, sağladığı entegrasyon ile saha personelinin ihtiyaç duyduğu bilgilere  online ulaşmasını sağlayacak.

1355151099_s-online-resmi.jpg

Bir tarafı PDA diğer tarafının POS özelliği taşımasının yanında entegre yazıcıyı da barındıran bütünleşik bir cihaz olan iPA280, Türkiye’deki tüm bankalar tarafından kabul görmüş ilk ve tek mobil cihaz olma özelliği taşıyor. Bursagaz, Ingenico iPA280 ile saha faaliyetlerini online olarak gerçekleştirerek saha operasyonlarının verimliliğinin artmasını sağlayacak. Bursagaz, i280 üzerinden ilk etapta; gaz kesme,  gaz kesmeden doğan gaz açma,  abonelik iptali ilk sözleşmeden doğan gaz açma faaliyetlerini yürütmenin yanı sıra ilgili işlemlerin yazıcı çıktısının bir nüshasını da müşterilerine verebilecek.

Bursagaz’ın yürüttüğü S-ONLINE Projesi’nde Ingenico iPA280 cihazını kullanmalarıyla ilgili bilgi veren Bursagaz Bilgi Teknolojileri Müdürü Mehmet Ensari “İşimizin içeriğine en uygun çözüm yolu ile proje aşamalarımızı oluşturuyoruz. Çalışmalara başladığımız dönemde amaçladığımız kapsamımızı gerçekleştirebilmek için tek çözümü Ingenico’da bulduk. Ingenico yöneticileriyle gerçekleştirdiğimiz toplantılarda edindiğimiz bilgiler, sundukları ürünler hakkındaki detaylar, satın alma kararımızın pekişmesinde büyük katkı sağladı.” dedi.

Ingenico iPA280 üzerinde gerçekleştirilen projenin ilk etabında sahada online olarak; gaz kesme, gaz kesmeden doğan gaz açma, abonelik iptali faaliyetlerini yürütebildiklerini belirten Ensari, projenin 2. aşamasında faturanın online tahsilatını da yapmayı planladıklarını ifade etti.

Yorumlar
uzman
darisi bir türlü online islemlere önem vermeyen ve gelistirmeyen Gelir idaresine .....
Cevapla
uzman
darisi bir türlü online islemlere önem vermeyen ve gelistirmeyen Gelir idaresine .....
Cevapla
uzman
darisi bir türlü online islemlere önem vermeyen ve gelistirmeyen Gelir idaresine .....
Cevapla
Misafir
bu tür gelişmeler gerçekten sevindirici çilemizi az da olsa azaltacaktır.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.