Donanım

Google Chromecast’in fiyatında indirime gidildi

Google'ın uygun fiyatlı medya akış cihazı Chromecast'in fiyatında indirime gidildi.

Google Chromecast’in fiyatında indirime gidildi

Google’ın 2013 yılında piyasaya sunduğu ve geçen yıl 10 milyon satış rakamını aşarak önemli bir başarı gerçekleştiren multimedya akış cihazı ChromeCast’in fiyatında indirime gidildi. 35 dolardan satışta olan Chromecast'in indirimli fiyatından yararlanabilmek için iki adet satın alınması gerekiyor.

Amazon uzun bir süre en çok satanlar listesinde bir numara olan Chromecast’ten iki adet satın alanlara 15 dolarlık indirim sağlıyor. İki adet Chromecast satın alanlar 70 dolar yerine 55 dolar ödeyecek. Amazon bir adet satın alanlar içinse 10 dolarlık hediye çeki sunuyor. 

1438241075_chromecast-v1-7-4-apk-brings-screen-casting-mirroring-devices-running-android-4-4-1-higher.jpg

Standart bir USB bellek boyutunda olan Chromecast basitleştirilmiş bir Chrome OS sürümüyle çalışıyor. Android, iOS, PC ve Mac cihazlarla uyumlu olan Chromecast HDMI yuvasından TV’ye bağlanarak bilgisayar Wi-fi ağı ile akıllı telefon ya da tabletteki görüntüyü TV’ye yansıtabiliyor. Halihazırda Chromecast ile uyumlu uygulama sayısı on bini aşmış durumda. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.