Donanım

Google Glass ile motor üstünde yolculuk - video

Google Glass ile motor sürerken alınmış video kaydı yayınlandı.

Google Glass ile motor üstünde yolculuk - video

Google Glass'ın kullanıcılara ulaşması ile test videoları da gelmeye başladı. Engadget sitesi Google Glass akıllı gözlük ile motor üstünde yolculuk yaparken video görüntü aldı.

Google Glass ile video görüntü alan motor sürücüsüne göre Google Glass ile kask takmak mümkün değil. Takılsa bile rahat olmuyor.

1367313227_ride-2013-04-25-619-2.jpg

Google Glass ile video görüntü alan motor kullanıcısı yaptığı yolculuğun tümünü kaydetti. Bu şekilde Google Glass ile gezerken daha heyecanlı anları yakalamak mümkün olacak. Dünkü haberimizde sizlere Google Glass'ın göz kırparak resim ve görüntü alabileceğini duyurmuştuk. Bu şekilde hiç kimseye ihtiyaç duymadan anında istediğiniz görüntüyü alabileceksiniz.

Aşağıda Google Glass ile video görüntüsü alınmış bir motor gezintisini izleyebilirsiniz. Sanki siz sürüyormuşsunuz gibi oluyor :)

Yorumlar
ken
Vay canına müthiş, nasıl bu kadar net çekim yapabiliyor inanılır gibi değil! Şimdi korkulan tek şey özel hayat diye bişey olmayacak herkez gördüğü her şeyi kayıt edecek plajlar bunlarla dolup taşacak:-)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.