Donanım

Google'dan akıllı saat geliyor!

Google çok yakında akıllı saatini tanıtacak.

Google'dan akıllı saat geliyor!

Sony firması birkaç yıl önce akıllı saatini piyasaya sürmüştü. İddialara göre Apple ve Samsung'da akıllı saat çıkarmayı planlıyor ve çok yakında duyuracaklar. Dün ise LG firmasının bir akıllı saat üzerinde çalıştığı haberleri gelmişti. Şimdi yeni gelen bir habere göre Google'da bir akıllı saat projesi üzerinde çalışıyor.

Akıllı telefon pazarında dokunmatik akıllı saatler popüler olmaya başladı. Bir bilgisayarın özelliklerine sahip akıllı telefonlarını cepte taşıyan kullanıcılar şimdi daha kolay taşıma ve ulaşma kolaylığı sunan akıllı saatlere ilgi duymaya başladılar.

1364046538_patent-google-smartwatch.jpg

Bu akıllı saatler belki bir bilgisayarın özelliklerine sahip olamazlar ancak kullanıcının telefon yada bilgisayarına kolay erişimini sağlayabilir.

Söylenenlere göre Google'ın akıllı saati Motorla X Phone ile entegrasyon özelliğine sahip olacak. Akıllı saat, Mayıs ayında düzenlenecek olan Google I /O etkinliğinde görücüye çıkabilir. Google, akıllı gözlükten sonra akıllı saatiyle bende varım diyor.

Yorumlar
Misafir
Esnek-katlanabilir ekrana sahip bir saat neden akıllı telefonların yerini almasın ki. 10 yıl önce telefonların pc gibi kullanabileceğine kim inanırdi.
Cevapla
Misafir
ozaman mayısta x phone geliyormu nedir tryede bir uğrarsa iyi olur
Cevapla
halil
süper 2 yıl belki de daha önce hayal etmiştim gün içinde ki aktivasyon zamanında saatten kim aramış saat kaç hava ne gibi basit bilgilere ulaşmak harika olur. bu cihazları yapanlara helal olsun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.