Hangi bilgisayar size göre? - Page 1

Kimlerin Tablet PC’ye İhtiyacı Var?

Kolaylıkla yanında taşıyabilecek akıllı bir cihaz arayanlar, uygun fiyatlı ürünleri tercih edenler, yüksek sistem yeteneğine ihtiyaç duymadan günlük işlerini gerçekleştirecekler, sürekli internete bağlı olmak isteyen kişiler ve uzun batarya süresi isteyen kullanıcılar Tablet PC’leri tercih edebilirler. Hemen belirtelim yeni nesil Tablet PC’lerin performansı özellikle online oyun tutkunları için de başarılı bir çözüm sunuyor.

Hangi bilgisayar size göre? - Page 2

Neden İkisi Bir Arada?

Dizüstü bilgisayarın çoklu görev yürütme becerileri ile tabletin dokunmatik ekranını tek bir cihazda bir araya getirmek isteyen kullanıcılar ikisi bir arada ürünlere göz atabilirler. İkisi bir arada cihazlar farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Bazılarında klavye ve ekran birbirinden ayrılır. Bazı modellerde ise iki taraflı ekran vardır ve katlanarak tablet ya da dizüstü bilgisayar halini alabilir. Birçoğunda ise entegre klavyeyi ortaya çıkarmak ya da gizlemek için kaydırılan bir dokunmatik ekran vardır. Bazı tasarımlarda iki taraflı ekran vardır. İki kişinin aynı ekranı aynı anda kullanması bile mümkündür. Bu tarz ürünler bir tarafında geleneksel dizüstü bilgisayar olarak, diğer tarafında dokunmatik bir tablet olarak kullanılabilir.

Hangi bilgisayar size göre? - Page 3

Hepsi Bir Arada Bilgisayar

Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar, geleneksel bilgisayar deneyimin sınırlarını zorluyor. Hepsi Bir Arada cihazlar, dizüstü bilgisayarın ve tabletin performansı ile çok yönlülüğü bir araya getiriyor. Masaüstü sisteminin tamamını, HD içerik oluşturabilen, aktarabilen ve paylaşabilen şık ve güçlü bir cihaza dönüştüren bu tarz sistemler Intel’in sağladığı ek güvenlik teknolojisi sayesinde, daha güvenli bir şekilde çalışabilir ve oyun tutkunlarına da özel çözümler sunuyor.

Hangi bilgisayar size göre? - Page 4

Masaüstü Bilgisayar

Masaüstü bilgisayarlar eski bildiğiniz sistemler yerine daha güçlü performanslarıyla karşımıza çıkıyor. Üstün performansa sahip ürünlerin gelişmiş özellikleri ile bilgisayar deneyimi ise baştan aşağı değişiyor.En üstün oyun sistemini kurmak için doğru işlemciyi mi arıyorsunuz? Aksiyon videolarınızı ve fotoğraflarınızı düzenlemek mi istiyorsunuz? Öyleyse ciddi bir performansa ihtiyacınız var. Bunun için bir Masaüstü bilgisayara bakmanızı tavsiye ediyoruz. Bu cihazlardan alacağınız performansı başka ürünlerde bulamayabilirsiniz. Yeni nesil özelliklere baktığımızda; Intel Ready Mode Teknolojisi ile bekleme modundayken anında tüm işlevleriyle çalışmaya başlatabiliyorsunuz, Intel RealSense teknolojisi ile masaüstünüzle etkileşim biçiminizi değiştirebiliyorsunuz. Bu ve daha fazlası masaüstü bilgisayar kullanıcılarına özel gelişmiş kabiliyetler sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.