Hava nemlendiriciler ile yaşam kalitenizi yükseltin! - Sadece 69 TL - Page 1

Hava nemlendirici nedir? Hava nemlendiriciler işe yarıyor mu? Hava nemlendiriciler ne işe yarar? En ucuz hava nemlendiriciler hangileri? Hava nemlendiriciler zararlı mı?


Evet, hava nemlendiriciler ile ilgili en çok sorular bunlar. En uygun fiyatlı hava nemlendiricilere göz atmadan önce bu soruları kısaca yanıtlayalım.

Hava nemlendiriciler ile yaşam kalitenizi yükseltin! - Sadece 69 TL - Page 2

Hava nemlendirici nedir? Hava nemlendiriciler, bulundukları ortamdaki havanın nem oranını artırmaya yarayan cihazlardır.


Hava nemlendiriciler ne işe yarar? Hava nemlendirici cihazlar, deposunda bulunan suyu ısıtarak buharlaştırıyor ve püskürterek mekana bırakıyor. Kısacası kuru havanın yer aldığı ortamda fayda sağlıyor.


Hava nemlendiriciler zararlı mı? Ev içerisindeki fazla nem; halılarda ya da ev içindeki başka alanlarda küf mantarlarının, zararlı bakterilerin ve ev tozu akarlarının üremesinde artışa neden olabilir. Özellikle astımı olan çocuklarda bu durum astım şikayetlerinin kötüleşmesine yol açabilir.


Şimdi de sayfamızın alt bölümünden en uygun fiyatlı hava nemlendiricilere hep birlikte göz atalım.


İşte bütçe dostu hava nemlendiriciler!

Hava nemlendiriciler ile yaşam kalitenizi yükseltin! - Sadece 69 TL - Page 3

Mobee Ampul Şeklinde Led Işıklı


Fiyat: 69,95 TL


Güç Tüketimi:
15 W
 
Su Tankı:
0.40 L
 
Etki Alanı:
12 m²

Hava nemlendiriciler ile yaşam kalitenizi yükseltin! - Sadece 69 TL - Page 4

Lovely Humidifier


Fiyat: 94,90 TL


Güç Tüketimi:
1.5 W
 
Su Tankı:
0.20 L
 
Gürültü Seviyesi:
36 dB(A)
 
Etki Alanı:
20 m²

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.