Donanım

Hava Soğutmada gelinen son nokta!

Asus'un Republic of Gamers üyelerinden müthiş çalışma!

Hava Soğutmada gelinen son nokta!

Hava soğutma özellikle fanların sürekli toz toplamasına ve belli bir oranda ses yapmalarına sebep olmakta. Sıvı soğutma ise bilinen en etkin soğutma yöntemi. Çoğu kişi ise çok pahalı sistemlerine "ya boru patlarsa" diye sıvı soğutma sistemi kurmaktan akçmakta. Oysaki sıvı soğutma sistemlerinde kullanılan sıvıların iletken değil yalıtkan olduklarını belirtelim. Yani sıvı kaçması olsa bile bu sıvı kaçması elktronik devrelerin yanmasını engelliyor. Bu yüzden kullandığınız sıvının marksına ve içeriğine çok dikkat edin.

Asus'un paylaştığı bu fotoğraflar Fransa'da "Republic of Gamers" yani Oyuncular Cumhuriyetinin bir üyesi tarafından çekilmiş. Kendi bilgisayarını Mod'layan kullanıcı bu tasarımı ile Asus'un da beğenisini kazanmış.

Sanki True Blood'ta ki Fangtasia Bar'dan fıramış gibi duran bu eşsiz bilgisyarın fotoğraflarını aşağıdan incleyebilirsiniz. Orijinal boyuttaki fotoğrafları ise resmin üstüne tıklayarak görebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.