Donanım

HD kalitesinde video konferans çözümleri

Bircom tarafından yürütülen AVer’den KOBİ’lerin seyahat ve konaklama masraflarını azaltacak video konferans çözümleri.

HD kalitesinde video konferans çözümleri

Türkiye distribütörlüğü Bircom tarafından yürütülen AVer video konferans çözümleri, KOBİ’leri görüntülü iletişimin avantajları ile tanıştırıyor. KOBİ’ler, zaman ve mekandan bağımsız çalışma ortamı sunan AVer video konferans sistemlerini görüntülü görüşme, toplantı, uzaktan eğitim gibi farklı süreçlerde kullanarak hem seyahat ve konaklama masraflarını düşürüyor hem de verimliliklerini artırıyorlar.

Türkiye distribütörlüğü Bircom tarafından yürütülen, ürünleri 100’den fazla ülkede kullanılan AVer Information, video konferans çözümleri ile KOBİ’leri görüntülü iletişim teknolojilerinin avantajları ile tanıştırıyor. Zaman ve mekandan bağımsız çalışma ortamı sunan video konferans sistemleri, KOBİ’lerin görüntülü görüşme, toplantı, uzaktan eğitim gibi farklı süreçlerde kullanabilecekleri çözümler olarak öne çıkıyor. Bu sistemler ile ayrıca kurumsal iletişim, video konferans ve birlikte çalışabilirlik özellikleri ile çalışanların ofis dışındaki ortamlarda da görev yapabilmeleri için gerekli iletişim ortamı da sağlanmış oluyor.

1366965511_hvc330.jpg

Düşük internet hızlarında bile görüntülü toplantı ile çalışma yapılmasını sağlayabilen AVer video konferans çözümlerinin en önemli özelliklerinden biri de doküman ve uygulama paylaşımı özelliği sayesinde, farklı mekanlarda bulunan kişilerden birinin paylaştığı doküman üzerinde fikir yürütebilmelerinin sağlanması. Bu özellik yardımıyla, kişiler bir sunum, tasarım ya da doküman üzerinde sanki aynı odada bulunuyorlarmış gibi çalışabiliyorlar. AVer video konferans sistemlerinde, Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar, yüklenen ücretsiz yazılım sayesinde uzaktan kumanda gibi kullanılabiliyor. Android ve iOS cihazlarda yer alan kamera yardımı ile video konferansta doküman paylaşımı şeklinde, daha önceden veya o anda çekilen bir fotoğraf veya o andaki hareketli görüntünün aktarılması sağlanabiliyor. Bu da KOBİ çalışanlarının akıllı telefon ve tabletlerini video konferans sırasında bilgi paylaşımı amacıyla kullanarak, mekandan bağımsız çalışma avantajına sahip olmalarına ve işletmelerin verimliliklerinin artmasında yardımcı oluyor.

Bircom’dan HD kalitesinde çözümler

Bircom, AVer markalı video konferans sistemi olarak HVC330 ve HVC130 modellerinin yanı sıra video konferans protokol köprüsü olarak VCKöprü’yü sunuyor. HD kalitesinde video konferans gerçekleştirilmesini sağlayan HVC330 ve HVC130, 5 megapiksel CMOS kamera, 7X optik yakınlaştırma, anlık görüntü paylaşımı gibi aynı temel özelliklere sahip bulunuyor. 1 noktadan 1 noktaya bağlantı sağlayan AVer HVC130’dan farklı olarak, HVC330 1’den 4 noktaya kadar bağlantı gerçekleştirilmesine ve toplantıların kaydedilmesine olanak tanıyor. Kendi sınıfında bir ilke imza atarak, Skype kullanıcılarının da H.323 çok noktalı video konferansa dahil edilmesini sağlayan video konferans protokol köprüsü VCKöprü, ek lisanslama ücreti gerektirmemesi sayesinde KOBİ’lere önemli bir maliyet avantajı da sağlıyor.

1366965647_hvc330-kit-1.jpg

Seyahat ve konaklama masraflarını azaltmak isteyen KOBİ’leri yeni bir iletişim ve çalışma kültürü ile tanıştıran AVer video konferans çözümleri, Bircom’un telekom ürünleri odaklı 600'den fazla bayii ile Türkiye genelinde, 2 yıl garantili olarak sunuluyor.

Yorumlar
QWERTY
Helal olsun (!) Ceplerde bile 3g ile Hd kalitesinde rahatlikla gorusebildigimiz bu devirde çıgır açmışlar,üstelik reklamınıda yapmışlar paraya kıyıp !
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.