Listemizin en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü UC 2.0 Flat Cardboard VR olarak adlandırılıyor. Ürün Google’ın Cardboard standartlarına sahip ancak ismindeki “UC” takısı “Unofficial” yani resmi olmayan ürün anlamına geliyor. Android ve iPhone akıllı telefonlar ile uyumlu olan gözlük, Cardboard konsepti gibi kartondan imal edilmiş.

İkinci ürün ise “I AM Cardboard” ismine sahip. İlk gözlük ile fiyat ve özellik açısından tamamen aynı diyebiliriz. Renk dışında kullanım tarafında bir farklılık yok. 15 Dolar gibi cazip bir rakama bu gözlüklere sahip olabilirsiniz.

Artık biraz daha pahalı ürünlere geçiyoruz. Sanal gerçeklik gözlükleri galerimizin üçünü konuğu Powis Viewr 2.0 adını taşıyor. Görüntü itibariyle Google’ın Cardboard gözlüğünü anımsatan ürün, karton derine daha dayanıklı bir malzeme ile üretilmiş. Ergonomik açıdan da daha başarılı olduğu iddia ediliyor. Gözlüğün yüze temas eden kısımlarının rahatsız etmemesi için yumuşak plastikler kullanılmış, ayrıca farklı tasarımları dikkat çekici.

Daha kompakt bir ürünle karşınızdayız. Freefly VR isimli ürüne akıllı telefonunuzu yerleştirmeniz gerekmiyor çünkü bu gözlüğün içerisinde kendi Android işletim sistemine sahip bir tablet bulunuyor. Ayrıca aşağıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz üzere gözlüğün bir kontrolcüsü bulunuyor. Sanal gerçeklik uygulamaları içerisinde bu kontrolcüyü kullanarak daha gerçekçi dakikalar yaşayabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.