Taşınabilir şarj cihazlarını seviyorum. Bu nedenle birçok modeli evimde, işyerimde ve arabamda bulunduruyorum. Böylelikle taşınabilir güce ihtiyaç duyduğumda onları yolda, sahada veya şebeke dışındayken her zaman kullanırım.


Ancak güç bankalarında, özellikle büyük güç bankalarında bir sorun var. Yeniden şarj olmaları uzun zaman alabiliyor. Ancak günümüz teknolojisi ile bu sorun da ortadan kalkmış durumda.

Halihazırda satışta olan, birkaç dakika içinde şarj olan, ancak yine de bir telefonu bir veya iki kez şarj etmek için yeterli pil kapasitesine sahip bir güç bankası (powerbank) modelleri mevcut.


Bazı modeller var ki, 100W'a kadar hızlı şarj teknolojisi ile donatılmışlar, bu cihazlar sayesinde telefonunuzun bataryası tamamen tükenmiş olsa bile, yarım saatten kısa bir sürede %100 jarj noktasına ulaştırabilmeniz mümkün. Elbette bu telefon modelinize göre değişiklik gösterecektir. Örnek verecek olursak, Xiaomi'nin çığır açan yeni 100 W hızlı şarj sistemiolan Super Charge Turbo adlı yeni teknolojiyle, 4000 mAh'lik batarya 17 dakika gibi oldukça kısa bir sürede şarj edilebiliyor. Dilerseniz, sözü daha fazla uzatmadan en hızlı taşınabilir şarj cihazı (Powerbank) modellerine hep birlikte göz atalım.


İşte en hızlı taşınabilir şarj cihazı (Powerbank) modelleri!

Powerway TX80


Fiyat: 549 TL


Şarj Etme Gücü:
80 W


Kapasite:
80000 mAh
 
Çıkış Adedi:
4 adet
 
El Feneri Özelliği:
Var
 
Doluluk Göstergesi:
Var
 
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
 
Hızlı Şarj Girişi:
Var
 
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
Standart USB (Type-A)
 
1. Çıkış Akımı:
2.1 A

Baseus Amblight 65W


Fiyat: 1120 TL


Şarj Etme Gücü:
65 W


Kapasite:
30000 mAh
 
Çıkış Adedi:
5 adet
 
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Qualcomm QuickCharge 3
 
Ağırlık:
550 g
 
El Feneri Özelliği:
Yok
 
Doluluk Göstergesi:
Var
 
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
 
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.