Donanım

HONOR Band 5 Türkiye pazarında satışı sunuldu

HONOR markasının yeni akıllı bilekliği Band 5 Türkiye'de satışa sunuluyor.

HONOR Band 5 Türkiye pazarında satışı sunuldu

Akıllı bileklik pazarının en yeni oyuncularından biri olan cep telefonu üreticisi HONOR, yeni ürünü Band 5'i Türkiye pazarında satışa sundu. Spor aktivitelerini takipten, sürekli nabız kontrolüne kadar birçok işlevi bulunan akıllı saat aynı zamanda kandaki oksijen miktarını da ölçebiliyor.

HONOR Band 5 Türkiye pazarında satışı sunuldu


Sportif ve sağlıklı yaşam tarzına sahip olanlar için birbirinden değerli işlevler sunan HONOR Band 5; kesintisiz nabız ölçüm monitörü, kan oksijen satürasyonu ölçümü ve anlık uyarı gibi özellikleri ile dikkat çekiyor.

Akıllı bilekliğin 24 saat boyunca asla dinlenmeyen kalp atış monitörü, nabız izleme için kızılötesi teknoloji özelliğiyle tehlikeli durumlardan haberdar olmanızı sağlıyor. TruSeen 3.5 kalp atışı teknolojisi sayesinde HONOR 5 Band, sağlıklı yaşam için aracılık ediyor.

HONOR Band 5 Türkiye pazarında satışı sunuldu - Resim : 1

Eş zamanlı nabız sayımı/nabız aralığı ölçümü ve nabız uyarılarıyla egzersiz esnasındaki riskleri en aza indiren akıllı bileklik, SpO2 sensörü sayesinde kan oksijen satürasyonu ölçümü yapabiliyor. Böylece kullanıcı hipoksi gibi tehlikeli durumlardan haberdar olabiliyor ve zaman kaybetmeden önlem alabiliyor.

Uyku sorunlarını tanımlayabilen uyku takibi teknolojisi

HUAWEI TruSlee teknolojisi sayesinde bebekler gibi uyuyabilirsiniz. HONOR 5 Band, kalp atışını ve solunumu eş zamanlı izleyerek analiz ediyor ve 200 kişiselleştirilmiş uyku kalite önerisi ve değerlendirmesiyle uyku sorunlarını tanımlayarak önlem almanıza aracı oluyor. HONOR 5 Band’in uykuya kalma dalma anını kaydeden algoritmanın tahminleri yüzde 95 oranında doğru sonuçlar veriyor.

50 metre suya dayanıklılık ve kulaç tanımlama

Yüzme metrikleri arasında bulunan SWOLF değeri, havuz uzunluğu boyunca yüzme sürenizle kulaç sayınızın toplanmasıyla hesaplanıyor ve değerin düşük olması yüzmenin verimli olduğunu gösteriyor. HONOR Band 5 akıllı bileklik, gerçeğe en yakın verileri elde edebilmek için son teknoloji ürünü TruSeen 3.0 Yapay Zeka destekli algoritmalarla çalışıyor. HONOR Band 5 ile yüzme verimliliğini hesaplayabilirsiniz. Üstelik bu akıllı bileklik, 50 metreye kadar suya dayanıklı. Yüzerken veya ellerinizi yıkarken de akıllı bilekliğinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Farklı fitness modları

HONOR Band 5 , 10 farklı fitness modunu algılayabilmesiyle adeta bileğinizdeki profesyonel antrenör oluyor. HONOR 5 Band, fitness rutininize daha derin bir bakış sağlayabilmek için kalp atışı, antrenman süresi, mesafe, adım sıklığı, kaloriler ve aerobik/anaerobik antrenman gibi verileri detaylıca kaydediyor.

Müzik çalar kontrolü

HONOR Band 5, müzik çalar uygulamasını da kontrol edebilme imkânı sunuyor. Böylece fiziksel olarak sağlıklı yaşamın gerekliliklerinin yerine getirilmesine aracı olduğu gibi ruhsal açıdan da sağlığa katkıda bulunuyor.

HONOR Band 5 akıllı bilekliği farklı satış noktalarında yaklaşık 250 TL fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz. 

Yorumlar
Tipitip
Aslında özellikle kadınlar için savunma amaclı bu tür cihazlara nebileyim basit bir elektroşok, bibergazı vb yerleştirilemezmi ! Biliyorum sacma duruyor ama GÜNÜMÜZDE bence çok gerçekçi artık , git gide iyiye gitmiyoruz aslında !...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.