Honor, uygun fiyatlı Earbuds X6 TWS'yi tanıttı

10mm sürücülere sahip yeni Honor Earbuds X6 TWS, Çin pazarında müzik tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Honor, uygun fiyatlı Earbuds X6 TWS'yi tanıttı

Honor, yeni Honor 100 serisi akıllı telefonlarıyla birlikte yeni Earbuds X6 TWS kulaklıklarını da tanıttı. Kulaklıklar, bugünden itibaren yetkili e-ticaret mağazalarında ön siparişe açılıyor ve ilk satışı 1 Aralık'ta yapılacak.

Honor, Earbuds X6'yı Çin'de piyasaya sürdü. Earbuds X6, 10mm dinamik sürücüye ve polimer kompozit kaplı diyaframa sahip. Hi-Fi 5 DSP yüksek tanımlı çözümlemeyi destekliyor ve Çin Elektronik Ses Endüstrisi Derneği tarafından sertifikalandırılmış.

Honor, uygun fiyatlı Earbuds X6 TWS'yi tanıttı

Kulaklıklar, bağlantı için Bluetooth 5.3 kullanıyor, AI çağrı gürültü azaltma özelliğine sahip ve IP54 seviyesinde toz ve su geçirmezlik sunuyor. Kulaklıklar, tek şarjla 9 saat kullanım süresi sunuyor ve şarj kutusuyla birlikte 40 saate kadar kullanılabiliyor. Resmi açıklamalara göre, 10 dakikalık şarjla 3 saat müzik dinlenebiliyor.

Honor Earbuds X6, mor ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor. Şarj bölmesi çakıl taşı yuvarlak tasarıma sahip. Kulaklık, yarı kulak içi tasarım kullanıyor ve her kulaklık 3.8 gram ağırlığında.

Honor Earbuds X6, Çin'de 299 yuan (42 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor, ancak 1 Aralık'taki ilk satışta 249 yuan'a (35 dolar) alınabiliyor. Eğer Honor 100 serisini ilk satışta satın alırsanız, Honor Earbuds X6'ı sadece 99 yuan'a (14 dolar) alabilirsiniz.