Donanım

HP' den AMD Fusion-A işlemcili 11 model geliyor.

Bugün AMD tarafından lasmanı yapılan Fusion-A işlemcileri kullanan Notebook' lar, lasmanın hemen ardından gün yüzüne çıkmaya başladı


Bugün AMD tarafından lasmanı yapılan Fusion-A işlemcileri kullanan Notebook' lar, lasmanın hemen ardından gün yüzüne çıkmaya başladı.

AMD Fusion-A işlemcili Notebook'lar dan ön göze çarpan 11 model ile piyasaya girecek olan kurumsal ve bireysel sınıflara ait Notebook' lar ile HP oldu.

Genel Özellikler

HP Pavilion dv4, dv6 ve dv7 serisi HP Cool Sense soğutma teknoloji, HP True Vision HD entegre internet kamerası ve Beats Audio (dv6 ve dv7) teknolojileri ile birlikte geliyor.

HP Pavilion g4, g6 ve g7 serisi dizüstü bilgisayarlar ise günlük ideal kullanım performansı için dengeli üretkenlik ve verimlilik sunuyorlar.

ProBook 6465b ve ProBook 6565b serisi dizüstü bilgisayarlar ise profesyonelleri hedef alıyor. Geliştirilmiş güvenlik, arttırılan performans, alüminyum ekran kaplaması ve dayanıklı kasa yapısı gibi detaylara sahip.

ProBook 4535s, 4435s ve 4436s modelleri ise dayanıklı kasa yapısını, dokunmatik desteği ile yeni touchpad ve entegre HD kamera gibi detayları bünyesinde barındırıyorlar.

Satış Fiyatları

27 Haziran' dan itibaren satışa sunulacak olan ProBook b ve ProBook s modelleri sırasıyla 679$ ve 519$ yurt dışı fiyatlı olarak piyasaya çıkacak.

Temmuz ayında satışa çıkması beklenen dv6, dv7, g4, g6, g7 sırasıyla 600$, 700$, 450$, 498$, 499$ yurt dışı fiyatlı olarak açıklandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.