Donanım

HP Deskjet Ink Advantage 2515 - İnceleme

HP Deskjet Ink Advantage 2515 Hepsi Bir Arada (AiO) yazıcı hızlı ve kaliteli sonuç almak isteyen, yüksek maliyet yüküyle boğuşmak istemeyen kullanıcılar için ideal.


HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One serisi, kolay yazdırma, tarama ve kopyalama için sezgisel diğer yazıcılara kıyasla daha düşük fiyata daha fazla baskı yapabiliyor. Kullanıcılar yazıcının grafik ekran kolaylığı sayesinde hızlı kurulumun, sezgisel çalışmanın, belge yazdırmanın, fotoğraf taramanın, renkli kopyalamanın ve diğer birçok işlevin kolayca yerine getirilmesinin keyfini çıkarıyor.

Daha düşük fiyata daha fazla iş!

HP Deskjet Ink Advantage 2515 ile diğer AiO yazıcılara kıyasla daha düşük fiyata daha profesyonel kalitede baskı elde edebiliyorsunuz. Orijinal HP mürekkeplerini kullanarak lazer kalitesinde siyah metin ve canlı renklerle yüksek kaliteli belgeler yazdırabiliyorsunuz. 20 yılı aşkın süredir dünyanın en çok satan yazıcı markası olan HP’nin bu AiO çözümü ile bir yazıcıdan beklenebilecek işlerin çok daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Web sayfalarını yazdırmak, fotoğraf taramak, yazışma kopyalamak gibi işleri hızlıca yaparken el ilanları, broşürler, sunumlar ve pazarlama malzemelerini çok kısa sürelerde oluşturabiliyorsunuz.

Hız ve tasarrufun kusursuz uyumu

HP Deskjet Ink Advantage 2515 ile dakikada 8 sayfa siyah ve 5 sayfa renkliye kadar ISO (lazerle karşılaştırılabilir) hızlarında günlük belgeler yazırabiliyorsunuz. ENERGY STAR® sertifikalı HP Deskjet Ink Advantage 2515 ile işlerinizi en hızlı şekilde yapma ayrıcalığından faydalanırken enerji maliyeti endişesi de taşımıyorsunuz.  Yazıcınızı kutudan çıkardıktan sonra yalnızca birkaç dakika içerisinde kurup kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Cihazın yerleşik grafik ekranı ise baskı, tarama ve kopyalama araçlarına kolayca erişmenize ve yazıcının tüm işlerini rahatça takip etmenize olanak tanıyor.

Teknik özelliklerini diğer sayfada inceleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler 

İşlevler: Yazdırma, fotokopi, tarama

Siyah-beyaz baskı hızı: (ISO Lazerle karşılaştırılabilir) Dakikada 8 sayfaya kadar (İlk sayfadan sonra veya ilk ISO testi sayfaları kümesinden sonra.)

Renkli baskı hızı: (ISO Lazerle karşılaştırılabilir) Dakikada 5 sayfaya kadar (İlk sayfadan sonra veya ilk ISO testi sayfaları kümesinden sonra.)

İlk sayfa çıkışı (hazır): Siyah:17 saniye kadar kısa bir sürede, Renk:23 saniye kadar kısa bir sürede

Çalışma döngüsü: (aylık, A4) 1000 sayfaya kadar

Ekran: 2,8 cm tek renkli simge ekran

Baskı kartuşu sayısı: 2 (siyah ve üç renkli için birer adet)

Yazdırma dilleri: HP PCL 3 GUI

Bağlantı, standart: Hi-Speed USB 2.0

Minimum sistem gereksinimleri: Windows® 8, Windows 7: 1 GHz 32 bit (x86) veya 64 bit (x64) işlemci, 2 GB boş sabit disk alanı, CD-ROM/DVD sürücü veya Internet bağlantısı, USB bağlantı noktası, Internet Explorer; Windows Vista®: 800 MHz 32 bit (x86) veya 64 bit (x64) işlemci, 2 GB boş sabit disk alanı, CD-ROM/DVD sürücü veya Internet bağlantısı, USB bağlantı noktası, Internet Explorer; Windows® XP SP3 veya üstü (yalnızca 32 bit): Intel® Pentium® II, Celeron® veya uyumlu işlemci, 233 MHz veya üstü, 750 MB kullanılabilir sabit disk alanı, CD-ROM/DVD sürücü veya Internet bağlantısı, USB bağlantı noktası, Internet Explorer 6 veya üstü. Windows 8: hp.com/go/Windows8; Mac OS X v10.6, v10.7; Intel® Core™ İşlemci; 1 GB boş sabit disk alanı; CD-ROM/DVD veya Internet; USB

Uyumlu işletim sistemi: Windows® 8, Windows 7, Windows Vista®, Windows XP (SP2)* veya üstü (sadece 32 bit), Mac OS X v 10.6, OS X Lion, OS X Mountain Lion

Güç: Giriş voltajı: 100 - 240 VAC (+/- %10), 50/60 Hz (+/- 3 Hz)

Enerji tüketimi: En fazla 10 vat (aktif), 2,3 vat (bekleme), 1,3 vat (uyku), 0,3 vat (otomatik kapatma, el ile kapatma) (Güç ihtiyaçları, yazıcının satıldığı ülkeye/bölgeye bağlıdır)

Enerji verimliliği: ENERGY STAR® belgeli

Minimum boyutlar (G x D x Y): 431,4 x 438,9 x 251,6 mm

Maksimum boyutlar (G x D x Y): 432 x 563,6 x 413,1 mm (tepsiler açık ve genişletilmiş halde)

Ağırlık: 3,9 kg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.