Donanım

HP yazıcılar zayıflamanıza da yardımcı

HP yazıcıları ile spor çizelgenizi kolaylıkla baskı alıp yanınızda taşıyabilirsiniz.

HP yazıcılar zayıflamanıza da yardımcı

Yaz yaklaştıkça özellikle yoğun çalışanlar fazla kilolarından kurtulmanın yollarını arıyor. Yoğun iş temposu altında spor salonunu ziyaret etmeye vakit bulamayanlar içinse henüz geç değil. Son zamanlarda hızla yayılan “her yerde spor” anlayışı ile yaza kadar fazla kilolardan kurtulmak mümkün. Evde, iş yerinde, okulda ve hatta sokakta yapılabilecek birçok spor hareketi bulunuyor. Planlı bir şekilde bu uygulamaları gerçekleştirmenin yolu düzenli bir spor çizelgesine sahip olmaktan geçiyor.

Kilo vermek, sıkılaşmak, kaslarınızı geliştirmek ya da yalnızca zindeliğinizi korumak istiyor olabilirsiniz. Etrafınızda bir spor aleti bulunmadığında ihtiyacınız olan tek şey kendi bedeniniz ve programlı spor çizelgeniz! Spor çizelgenizi yazdırarak yanınızda taşıyabilir, günlük programınızı uygulamak için bir rehber olarak kullanabilirsiniz. İster buzdolabınıza, ister iş yerinizdeki masanıza asın, spor çizelgeniz yaz aylarına yaklaşırken bedeninizin hem rehberi hem de en büyük motivasyon kaynağı olacak.

1367518237_ia2515.jpg

Spor programınızın baskısını almayı unutmayın!

İnternette bulunan binlerce hazır programı ya da spor eğitmeninizin sizin için hazırladığı programın baskısını yanınıza alın, evinizde ya da iş yerinizde adımlarınızı uygulayarak yaza zinde girin. Maliyet avantajı ve farklı uygulamalarıyla göze en hoş görünen çizelgeyi yazdırabilmek için kullanabileceğiniz ürünler de bulunuyor.

HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One yazıcı ile daha düşük fiyata daha profesyonel kalitede baskı elde ediyor, maliyetleri artırmadan iki kat fazla sayfa yazdırabiliyor. Laboratuvar kalitesinde kenarlıklı veya kenarlıksız fotoğraflar ile keskin grafikler ve net siyah metinler oluşturabiliyor, yaratıcılığın zirvesinde hissedilmesi sağlanıyor.

1367518313_ia5525.jpg

HP Deskjet Ink Advantage 2515 ile dakikada 8 sayfa siyah ve 5 sayfa renkliye kadar ISO (lazerle karşılaştırılabilir) hızlarında günlük belgeler yazırabiliyorsunuz. ENERGY STAR® sertifikalı HP Deskjet Ink Advantage 2515 ile işlerinizi en hızlı şekilde yapma ayrıcalığından faydalanırken enerji maliyeti endişesi de taşımıyorsunuz.  Yazıcınızı kutudan çıkardıktan sonra yalnızca birkaç dakika içerisinde kurup kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Cihazın yerleşik grafik ekranı ise baskı, tarama ve kopyalama araçlarına kolayca erişmenize ve yazıcının tüm işlerini rahatça takip etmenize olanak tanıyor.

HP DeskJet Ink Advantage 3525 e-A-i-O yazıcı da düz beyaz kağıtları defter sayfası, grafik sayfası, yapılacaklar listesi, nota kağıdı ve daha pek çok farklı işlevdeki kağıt biçimine dönüştürebiliyor. Üstelik yazıcının üzerinde bulunan pek çok hazır uygulama gibi calendar.google.com adresindeki Google Takvim uygulamasıyla günlük, haftalık ve aylık programlarınızı hızlıca yazdırabiliyorsunuz.   HP Ink Advantage mürekkepleri ile üstün sonuçlar son derece uygun maliyetlerle elde edebiliyor.  Böylece fazla kilolarınız yanarken cebiniz yanmıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.