Donanım

HTC One X satışa sunuluyor!

HTC'nin son model akıllı telefonlarından One X çok yakında satışa sunulacak.

HTC One X satışa sunuluyor!

Akıllı telefon üreticisi HTC, yeni amiral gemisi  One X'in çıkışı hakkında kesin bilgilere yer verdi. Geçtiğimiz günlerde internette yer alan asılsız dedikodular son buldu. HTC yeni amiral gemisi One X çok yakında raflardaki yerini alacak.

MWC 2012'ye(Mobil Dünya Kongresi) katılan mobil cihaz üreticileri arasında başarısı takdire şayan diyebileceğimiz HTC firması da katılmıştı. HTC fuarda One serisi ile bütün gözlerini üzerine toplamayı başarmıştı. Daha önce haberini verdiğimiz One serileri şimdiden İngiltere merkezli satışa sunulmaya başladı.

1331932277_htconex21331043174.jpg

Yeni amiral gemisinden olan One X serisi, yani yüksek segmentteki akılı telefonu Nisan ayı içerisinde Birleşik Krallık'ta O2 operatörü işbirliği ile satışa sunulmaya hazırlanıyor. 5 Nisan'da Birleşik Krallık merkezli satılacak olan One X serisi binler kullanıcısının merakla beklediği telefonlar arasında idi.


İngiltere merkezli O2 GSM Operatörü firmanın HTC'nin yeni amiral gemisi hakkında düzenlediği kampanya ve fiyatları ise şu şekilde gözüküyor.

1331932523_htc.jpg2 sene sözleşmeli bir şekilde belirli taksitleri göz önünde bulunduracak olursak 864 pound civarı bir rakam yapıyor. Bu Türk Lirası ile yaklaşık 2 bin tl yakınlarında bir paraya tekammül ediyor. Uzmanlara göre bu rakam yeni amiral gemi için oldukça yüksek bir rakam değil,  piyasadaki 2 bin tl'lik telefonlara bakıldığında fiyatın normal düzeyde olduğunu görebiliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.